Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zadní rýma. Co znamená odborný pojem Zadní rýma z kategorie Nemoce?

Co je to Zadní rýma? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Zadní rýma

Zadní rýma je termín pro označení zánětu vedlejších nosních dutin. Jejím hlavním příznakem je nahromadění hlenu v zadní části nosohltanu a nucení na smrkání, které však nelze uskutečnit. Tuto rýmu je potřeba léčit, jinak by mohlo dojít k dalším komplikacím. Mohou se také objevit bolesti hlavy a nedoslýchavost.
Zadní rýmu způsobují viry, bakterie nebo nachlazení. Pomáhá proplach dutin, nezbytný je dostatečný pitný režim.

Význam slova, termín, co je to Zadní rýma? Výraz, termín, definice slova Zadní rýma. Co znamená odborný pojem Zadní rýma z kategorie Nemoce?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zadní rýma s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Zadní rýma se nachází v sekci Nemoce

Klíčová slova: definice, termín, význam, co to je, přesný význam, Zadní rýma, heslo, význam pojmu, formulace, slovo, pojem, přesný výraz, Nemoce, wiki, co znamená, význam slova

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Zadní rýma? resp. co to je Zadní rýma? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zadní rýma, odpověď na dotaz co je to Zadní rýma?. Víte např. kdo to je Oportunista? Znáte a víte kdo je Belzebub? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Zadní rýma i v jiných kategoriích (než Nemoce). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.