Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zadní rýma. Co znamená odborný pojem Zadní rýma z kategorie Nemoce?

Co je to Zadní rýma? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Zadní rýma

Zadní rýma je termín pro označení zánětu vedlejších nosních dutin. Jejím hlavním příznakem je nahromadění hlenu v zadní části nosohltanu a nucení na smrkání, které však nelze uskutečnit. Tuto rýmu je potřeba léčit, jinak by mohlo dojít k dalším komplikacím. Mohou se také objevit bolesti hlavy a nedoslýchavost.
Zadní rýmu způsobují viry, bakterie nebo nachlazení. Pomáhá proplach dutin, nezbytný je dostatečný pitný režim.

Význam slova, termín, co je to Zadní rýma? Výraz, termín, definice slova Zadní rýma. Co znamená odborný pojem Zadní rýma z kategorie Nemoce?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Zadní rýma s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Zadní rýma patří do kategorie Nemoce

Klíčová slova: heslo, definice, Nemoce, pojem, co znamená, význam slova, informace, synonymum, Nemoce, Zadní rýma, co to je, wiki, význam pojmu, Zadní rýma, přesný výraz, popis

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Zadní rýma? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Zadní rýma? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zadní rýma, odpověď na dotaz co je to Zadní rýma?. Víte např. kdo to je Harlekýn? Znáte a víte kdo je Belzebub? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nemoce). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.