Co je to?
Definice výrazu Vyhřezlá ploténka. Co znamená odborný pojem Vyhřezlá ploténka z kategorie Nemoce?

Co to je Vyhřezlá ploténka? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Vyhřezlá ploténka?

Vyhřezlá ploténka je jednou z příčin bolestí zad. Vzniká postupným oslabením a opotřebením ploténky, příčinou může být věk, přílišná námaha, nadměrné sportování nebo naopak nízká pohybová aktivita. Pro vyhřezlou ploténku je typická vystřelující bolest v oblasti zad. Bolest postupně otupuje a může přecházet do nohou.
Průvodními jevy vyhřezlé ploténky jsou také brnění a mravenčení popřípadě znecitlivění v zasažené oblasti. Bolesti přicházejí při prudkých pohybech, tlaku i namáhavé práci.

Význam slova, termín, co je to Vyhřezlá ploténka? Definice výrazu Vyhřezlá ploténka. Co znamená odborný pojem Vyhřezlá ploténka z kategorie Nemoce?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Vyhřezlá ploténka? Pak se o ní podělte se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Vyhřezlá ploténka je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: přesný výraz, Nemoce, co to je, popis, Vyhřezlá ploténka, formulace, informace, význam, termín, wiki, Nemoce, slovo, co znamená, heslo, definice, pojem

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Vyhřezlá ploténka? resp. jaká je definice termínu Vyhřezlá ploténka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vyhřezlá ploténka, odpověď na dotaz co je to Vyhřezlá ploténka?. Víte např. kdo to je Kardiolog? Znáte a víte kdo je Klempíř? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nemoce. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.