Co je to?
Definice výrazu Seborea. Co znamená odborný pojem Seborea z kategorie Nemoce?

Co to je Seborea? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Seborea?

Seborea je jedním z druhů dermatitidy. Jde o poruchu kůže, která trvá dlouhou dobu a postihuje především mastnější části kůže. Objevuje se na trupu, obličeji nebo pod vlasy, kde jsou mazové žlázy. Na těchto místech se vytvářejí záněty, lupy a mastné skvrny.
Postižené oblasti jsou svědivé, nacházejí se zde žluté a červené šupiny a vytváří se tu silná mazová vrstva. Může dojít i ke ztrátě vlasů. Léčení je dlouhé, pro volbu správných léčiv jsou nutná speciální vyšetření.

Význam slova, termín, co je to Seborea? Definice výrazu Seborea. Co znamená odborný pojem Seborea z kategorie Nemoce?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Seborea můžete sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Seborea je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: vysvětlení, Seborea, heslo, slovo, význam slova, slovník, přesný výraz, Seborea, termín, Nemoce, synonymum, význam pojmu, Nemoce, definice, informace, co to je

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Seborea? resp. jaká je definice termínu Seborea? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Seborea, odpověď na dotaz co je to Seborea?. Víte např. kdo to je David Rockefeller? Znáte a víte kdo je Promotér? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nemoce). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?