Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rýma. Co znamená odborný pojem Rýma z kategorie Nemoce?

Co je to Rýma? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Rýma

Rýma je běžné a nepříjemné onemocnění virového původu. Jedná se o zánět nosní sliznice. Projevuje se výtokem a překrvením sliznice, což způsobuje pocit "ucpaného nosu" a ztěžuje dýchání. Inkubační doba rýmy je 1 - 3 dny a může ji doprovázet zvýšená teplota nebo bolest hlavy. Mohou se vyskytnout komplikace jako kašel nebo zánět dutin. Rýma obvykle trvá 7 - 10 dní.

Význam slova, termín, co je to Rýma? Výraz, termín, definice slova Rýma. Co znamená odborný pojem Rýma z kategorie Nemoce?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Rýma můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Rýma je v sekci Nemoce

Klíčová slova: heslo, pojem, Nemoce, synonymum, přesný výraz, Nemoce, definice, význam pojmu, Rýma, Rýma, informace, slovník, termín, popis, wiki, slovo

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Rýma? resp. co to je Rýma? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rýma, odpověď na dotaz co je to Rýma?. Víte např. kdo to je Luděk Sekyra? Znáte a víte kdo je Neptun? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Nemoce. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.