Co je to?
Definice odborného termínu, slova Rakovina. Co znamená pojem Rakovina z kategorie Nemoce?

Co je to Rakovina? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Rakovina

Rakovina představuje souhrnné označení pro mnoho druhů nádorových chorob. Rakovina je velmi časté onemocnění moderní populace. Příčiny jejího výskytu nejsou doposud prokázány, uvažuje se však stres a vůbec nezdravý způsob života.
Léčba rakoviny je náročná, v některých případech je nemoc vyléčitelná, jindy je možné pouze potlačovat její šíření, případně dopady na nemocného jedince. Rakovina se léčí chirurgickými metodami, chemoterapií, ozařováním, bioterapií nebo imunoterapií. Ve všech případech platí, že čím dříve je rakovina rozpoznána, tím je pozitivnější prognóza.

Význam slova, termín, co je to Rakovina? Definice odborného termínu, slova Rakovina. Co znamená pojem Rakovina z kategorie Nemoce?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Rakovina sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Rakovina patří do sekce Nemoce

Klíčová slova: heslo, význam pojmu, informace, synonymum, termín, význam, co to je, Nemoce, slovo, wiki, formulace, význam slova, přesný výraz

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Rakovina? resp. co to je Rakovina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rakovina, odpověď na dotaz co je to Rakovina?. Víte např. kdo to je Optimista? Znáte a víte kdo je Světec? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Rakovina hledat i v jiných kategoriích (než Nemoce) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.