Co je to?
Definice odborného termínu, slova Rakovina. Co znamená pojem Rakovina z kategorie Nemoce?

Co je to Rakovina? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Rakovina?

Rakovina představuje souhrnné označení pro mnoho druhů nádorových chorob. Rakovina je velmi časté onemocnění moderní populace. Příčiny jejího výskytu nejsou doposud prokázány, uvažuje se však stres a vůbec nezdravý způsob života.
Léčba rakoviny je náročná, v některých případech je nemoc vyléčitelná, jindy je možné pouze potlačovat její šíření, případně dopady na nemocného jedince. Rakovina se léčí chirurgickými metodami, chemoterapií, ozařováním, bioterapií nebo imunoterapií. Ve všech případech platí, že čím dříve je rakovina rozpoznána, tím je pozitivnější prognóza.

Význam slova, termín, co je to Rakovina? Definice odborného termínu, slova Rakovina. Co znamená pojem Rakovina z kategorie Nemoce?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Rakovina s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Rakovina je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: Nemoce, přesný výraz, pojem, vysvětlení, slovník, wiki, význam slova, popis, co to je, co znamená, slovo, význam, definice, synonymum, termín

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Rakovina? resp. co znamená slovo Rakovina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rakovina, odpověď na dotaz co je to Rakovina?. Víte např. kdo to je Optimista? Znáte a víte kdo je Světec? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nemoce). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.