Co je to?
Výraz, termín, definice slova Prasečí chřipka. Co znamená odborný pojem Prasečí chřipka z kategorie Nemoce?

Co je to Prasečí chřipka? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Prasečí chřipka?

Prasečí chřipka je respirační choroba, která se u prasat vyskytuje zcela běžně. Její příčinou je virus A. V novém typu chřipky se kombinují geny prasečích chřipek, lidské a ptačí chřipky. Tento typ onemocnění je považován za pandemický. Choroba je nakažlivá, inkubační doba je cca týden. Přenáší se jak kýcháním a kašlem, tak dotykem.
Velmi závažný průběh s častými úmrtími má prasečí chřipka u nejmenších dětí, těhotných žen nebo lidí s chronickým onemocněním.

Význam slova, termín, co je to Prasečí chřipka? Výraz, termín, definice slova Prasečí chřipka. Co znamená odborný pojem Prasečí chřipka z kategorie Nemoce?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Prasečí chřipka) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Prasečí chřipka patří do kategorie Nemoce

Klíčová slova: wiki, Prasečí chřipka, co to je, Nemoce, pojem, Prasečí chřipka, slovník, Nemoce, význam pojmu, význam, definice, význam slova, přesný význam, synonymum, slovo, formulace

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Prasečí chřipka? resp. co přesně označuje termín Prasečí chřipka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prasečí chřipka, odpověď na dotaz co je to Prasečí chřipka?. Víte např. kdo to je Maloměšťák? Znáte a víte kdo je Anežka Česká? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Nemoce). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.