Co je to?
Definice výrazu, termínu Myxom. Co znamená odborný pojem Myxom z kategorie Nemoce?

Co je to Myxom? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Myxom

Myxom je lékařské označení pro vzácný nezhoubný nádor srdce. Postihuje především levou srdeční síň, i když se může vyskytovat i v jiných srdečních dutinách. Jeho důsledkem bývá srdeční arytmie nebo embolie. Myxomem trpí častěji muži ve středním a pozdějším věku. Myxom může být i dědičný a může se vyskytovat i v pigmentových buňkách pod kůží.
V levé srdeční síni tumor způsobuje obstrukce nebo poškození chlopně. Dalšími průvodními jevy mohou být problémy se zažíváním, únava, anémie, vysílení a horečka. Typické jsou i problémy se srdečním rytmem.


Co je to Myxom? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Myxom. Co znamená odborný pojem Myxom z kategorie Nemoce?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Myxom se nachází v kategorii Nemoce

Klíčová slova: wiki, pojem, význam slova, definice, co to je, popis, názvosloví, Nemoce, odborné názvosloví, přesný význam, slovník, přesný výraz, informace, odborný výraz, synonymum, co je to Myxom?, termín, Nemoce


Pojem Myxom je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Myxom doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat heslo Myxom ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Myxom na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Myxom ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Myxom ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Myxom ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Myxom ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Myxom například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Myxom? resp. jaký je význam slova Myxom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Myxom, odpověď na dotaz co je to Myxom?. Víte např. kdo to je Feťák? Znáte a víte kdo je Schizofrenik? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Nemoce). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.