Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Moluska. Co znamená pojem Moluska z kategorie Nemoce?

Co to je Moluska? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Moluska

Moluska je specifická pohlavní nemoc, která se může projevit i u dětí. U dětí se přenáší náhodným kontaktem, zatímco u dospělých se přenáší pohlavním stykem. Nemoc svědčí o oslabeném imunitním systému. Často si lze molusku splést s kuřími oky, mateřskými znaménky či bradavicemi. Diagnózu by proto měl určovat lékař.
Jedná se o jeden z nejčastějších kožních problémů. Všechny typy vyvolávají lidské papillomaviry. Molusky jsou hladké polokulovité útvary, mají barvu kůže nebo mohou být narůžovělé či nažloutlé. Moluska má také typickou centrální vkleslinu. V některých zemích se vůbec neléčí.

Význam slova, termín, co je to Moluska? Odborný termín, výraz, slovo Moluska. Co znamená pojem Moluska z kategorie Nemoce?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Moluska je v sekci Nemoce

Klíčová slova: Nemoce, význam slova, Nemoce, Moluska, Moluska, synonymum, definice, slovo, slovník, informace, přesný význam, popis, přesný výraz, význam, význam pojmu, co znamená

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Moluska? resp. co znamená Moluska? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Moluska, odpověď na dotaz co je to Moluska?. Víte např. kdo to je Hypoteční poradce? Znáte a víte kdo je Mezomorf? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Nemoce). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.