Co je to?
Definice výrazu, termínu Lipedéma. Co znamená odborný pojem Lipedéma z kategorie Nemoce?

Co je to Lipedéma? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Lipedéma?

Lipedéma je pojmenování onemocnění tukové tkáně a dysfunkce lymfy. Jedná se o nemoc chronickou, která postihuje především nohy a také ruce. V nich se hromadí velké množství tukových buněk. Lipedéma postihuje skoro vždy pouze ženy, bývá dědičná a často také bolestivá.
Postiženy mohou být ženy bez ohledu na hmotnostní rozdíly. Tukové buňky se ukládají a šíří od oblasti pasu až ke kotníkům. Lipedéma může vzniknout z mnoha důvodů, pro léčení je důležitá včasná a správná diagnostika.

Význam slova, termín, co je to Lipedéma? Definice výrazu, termínu Lipedéma. Co znamená odborný pojem Lipedéma z kategorie Nemoce?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Lipedéma? Pak se o ní podělte se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Lipedéma patří do sekce Nemoce

Klíčová slova: synonymum, přesný význam, informace, Nemoce, formulace, wiki, Lipedéma, pojem, co znamená, význam, vysvětlení, Lipedéma, Nemoce, heslo, význam slova, co to je

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Lipedéma? resp. co znamená výraz Lipedéma? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lipedéma, odpověď na dotaz co je to Lipedéma?. Víte např. kdo to je Tereza Spencerová? Znáte a víte kdo je Tomáš Plekanec? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nemoce). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.