Co je to?
Odborný výraz, definice slova Leukemie. Co znamená pojem Leukemie z kategorie Nemoce?

Co je to Leukemie? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Leukemie?

Závažné onemocnění krve, jakým je leukémie, vyžaduje důkladnou lékařskou péči. Příčinu vzniku najdeme v genetické odchylce v buňkách, které vznikají v kostní dřeni. Existuje hned několik různých druhů leukémií a některé lze léčit jednodušeji, než jiné. Leukémie postihuje celý organismus a nebezpečnými buňkami jsou v různé míře prostoupeny veškeré orgány. Základní léčbou je chemoterapie nebo transplantace kmenových buněk.

Význam slova, termín, co je to Leukemie? Odborný výraz, definice slova Leukemie. Co znamená pojem Leukemie z kategorie Nemoce?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Leukemie sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Leukemie patří do sekce Nemoce

Klíčová slova: wiki, význam, Leukemie, Nemoce, termín, definice, formulace, Leukemie, přesný význam, slovník, co znamená, popis, heslo, co to je, význam slova, pojem

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Leukemie? resp. co znamená výraz Leukemie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Leukemie, odpověď na dotaz co je to Leukemie?. Víte např. kdo to je Lumen? Znáte a víte kdo je Tchán? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Leukemie hledat i v jiných kategoriích (než Nemoce) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.