Co je to?
Odborný výraz, definice slova Leukemie. Co znamená pojem Leukemie z kategorie Nemoce?

Co je to Leukemie? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Leukemie?

Závažné onemocnění krve, jakým je leukémie, vyžaduje důkladnou lékařskou péči. Příčinu vzniku najdeme v genetické odchylce v buňkách, které vznikají v kostní dřeni. Existuje hned několik různých druhů leukémií a některé lze léčit jednodušeji, než jiné. Leukémie postihuje celý organismus a nebezpečnými buňkami jsou v různé míře prostoupeny veškeré orgány. Základní léčbou je chemoterapie nebo transplantace kmenových buněk.

Význam slova, termín, co je to Leukemie? Odborný výraz, definice slova Leukemie. Co znamená pojem Leukemie z kategorie Nemoce?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Leukemie je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: synonymum, termín, wiki, informace, formulace, přesný význam, co to je, slovo, slovník, význam slova, co znamená, heslo, přesný výraz, význam pojmu, pojem, definice

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Leukemie? resp. jaká je definice termínu Leukemie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Leukemie, odpověď na dotaz co je to Leukemie?. Víte např. kdo to je Alois Hadamczik? Znáte a víte kdo je Tchán? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nemoce). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.