Co je to?
Definice odborného termínu, slova Laryngitida. Co znamená pojem Laryngitida z kategorie Nemoce?

Co je to Laryngitida? Význam slova

Co znamená termín Laryngitida? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Laryngitida je infekční virové onemocnění. Postihuje horní dýchací cesty. Při laryngitidě otéká část hrtanu, jejími příznaky jsou zvýšená teplota, kašel a slyšitelné obtížné dýchání. Laryngitida postihuje většinou děti. Je vyvolávána virovou infekcí, která se šíří vzduchem a kapénkami. Příčinou může být i alergie. Laryngitida se projevuje většinou v době od 1 do 3 dnů. Diagnózu určí lékař při vyšetření s laryngeálním zrcátkem.

Význam slova, termín, co je to Laryngitida? Definice odborného termínu, slova Laryngitida. Co znamená pojem Laryngitida z kategorie Nemoce?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Laryngitida? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Laryngitida je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: wiki, co to je, význam, popis, význam pojmu, termín, pojem, vysvětlení, Nemoce, Nemoce, přesný výraz, synonymum, definice, heslo, přesný význam, formulace

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Laryngitida? resp. jaká je definice termínu Laryngitida? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Laryngitida, odpověď na dotaz co je to Laryngitida?. Víte např. kdo to je Hulibrk? Znáte a víte kdo je Jakub Szántó? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Laryngitida v jiné sekci než Nemoce. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.