Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hydrops žlučníku. Co znamená pojem Hydrops žlučníku z kategorie Nemoce?

Co je to Hydrops žlučníku? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Hydrops žlučníku?

Hydrops žlučníku je nepříjemnou komplikací při zánětu žlučových cest nebo zablokování žlučovým kaménkem. Jde o nahromadění tekutiny v žlučníku. Žlučové šťávy ve velkém množství neodtékají a žlučník se neúměrně zvětšuje. Žluč a také sůl se vstřebá a zbyde tekutina a hlen.
Hydrops žlučníku se projevuje nejdříve bolestí v krajině břišní na pravé straně, postižený cítí tlak, nucení na zvracení a celkovou nevolnost.

Význam slova, termín, co je to Hydrops žlučníku? Odborný výraz, definice slova Hydrops žlučníku. Co znamená pojem Hydrops žlučníku z kategorie Nemoce?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Hydrops žlučníku s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Hydrops žlučníku se nachází v kategorii Nemoce

Klíčová slova: Hydrops žlučníku, slovník, Nemoce, Hydrops žlučníku, co to je, slovo, heslo, přesný význam, pojem, význam pojmu, synonymum, wiki, formulace, co znamená, Nemoce, význam

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Hydrops žlučníku? resp. co se přesně ukrývá za slovem Hydrops žlučníku? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hydrops žlučníku, odpověď na dotaz co je to Hydrops žlučníku?. Víte např. kdo to je Jennifer Aniston? Znáte a víte kdo je Jiří Rusnok? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Nemoce. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.