Co je to?
Definice výrazu Hemangiom. Co znamená odborný pojem Hemangiom z kategorie Nemoce?

Co to je Hemangiom? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Hemangiom?

Hemangiom je pojmenování pro nezhoubný nádor krevních cév. Většinou se nachází na povrchu těla nebo pod kůží. V některých případech se děti s těmito nádorky již rodí, další se vyskytnou v počátečních měsících života.
Nelze proti nim zasahovat preventivně, léčba však nebývá nutná, pokud hemangiom nepůsobí obtíže. Vyskytne–li se nějaký problém, může být léčba laserová, chirurgická, pomocí podávání léků nebo kryoterapická.

Význam slova, termín, co je to Hemangiom? Definice výrazu Hemangiom. Co znamená odborný pojem Hemangiom z kategorie Nemoce?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Hemangiom můžete sdílet s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Hemangiom je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: pojem, Hemangiom, Nemoce, heslo, význam pojmu, definice, Hemangiom, formulace, Nemoce, informace, význam, popis, co to je, přesný výraz, co znamená, vysvětlení

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Hemangiom? resp. co vlastně znamená slovo Hemangiom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hemangiom, odpověď na dotaz co je to Hemangiom?. Víte např. kdo to je Hermafrodit? Znáte a víte kdo je Génius? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nemoce). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.