Co je to?
Definice výrazu Hemangiom. Co znamená odborný pojem Hemangiom z kategorie Nemoce?

Co to je Hemangiom? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Hemangiom?

Hemangiom je pojmenování pro nezhoubný nádor krevních cév. Většinou se nachází na povrchu těla nebo pod kůží. V některých případech se děti s těmito nádorky již rodí, další se vyskytnou v počátečních měsících života.
Nelze proti nim zasahovat preventivně, léčba však nebývá nutná, pokud hemangiom nepůsobí obtíže. Vyskytne–li se nějaký problém, může být léčba laserová, chirurgická, pomocí podávání léků nebo kryoterapická.

Význam slova, termín, co je to Hemangiom? Definice výrazu Hemangiom. Co znamená odborný pojem Hemangiom z kategorie Nemoce?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Hemangiom s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Hemangiom je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, slovo, Nemoce, vysvětlení, synonymum, Hemangiom, co znamená, wiki, význam slova, definice, slovník, význam pojmu, co to je, Nemoce, význam

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Hemangiom? resp. jaký je význam pojmu Hemangiom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hemangiom, odpověď na dotaz co je to Hemangiom?. Víte např. kdo to je Bohemista? Znáte a víte kdo je Génius? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Nemoce. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.