Co je to?
Definice výrazu, termínu Enuréza. Co znamená odborný pojem Enuréza z kategorie Nemoce?

Co je to Enuréza? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Enuréza?

Enuréza znamená nepříjemný problém – jedná se o pomočování u osob, které by močení měly mít pod kontrolou (tedy ne u malých dětí). Je to tedy narušení schopnosti moč udržet. Za zdravotní problém bývá enuréza považována cca od tří let věku, protože od tohoto období by i dítě mělo v bdělém stavu moč udržet. Udržet moč ve spánku by mělo být samozřejmostí od cca pěti let věku.
Přesnou frekvenci pomočení nedefinují ani sami lékaři. Enuréza bývá způsobena organickými nebo funkčními poruchami, ale může být i psychického původu.

Význam slova, termín, co je to Enuréza? Definice výrazu, termínu Enuréza. Co znamená odborný pojem Enuréza z kategorie Nemoce?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Enuréza s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Enuréza se nachází v kategorii Nemoce

Klíčová slova: Nemoce, synonymum, slovník, informace, význam slova, vysvětlení, přesný význam, heslo, Nemoce, formulace, popis, Enuréza, slovo, definice, co to je, přesný výraz

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Enuréza? resp. co se přesně ukrývá za slovem Enuréza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Enuréza, odpověď na dotaz co je to Enuréza?. Víte např. kdo to je Mormon? Znáte a víte kdo je Determinista? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nemoce). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.