Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Disimulace. Co znamená pojem Disimulace z kategorie Nemoce?

Co to je Disimulace? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Disimulace

Disimulace je definována jako popírání, utajování, zastírání nebo zakrývání skutečného stavu. S pojmem disimulace se člověk může setkat v oblasti lékařství nebo práva. V lékařství se tak označuje stav, kdy pacient zastírá, že trpí určitou chorobou. Zlehčuje své potíže a snaží se, aby okolí nic nepoznalo. Často tak jednají psychicky narušení lidé, lidé, kteří mají obavy ze ztráty zaměstnání nebo jedinci, kteří se obávají lékařských vyšetření a léčby.
V oblasti práva se jako disimulace označuje zastření nějakého právního úkonu jiným, ten však musí splňovat určité náležitosti.

Význam slova, termín, co je to Disimulace? Odborný termín, výraz, slovo Disimulace. Co znamená pojem Disimulace z kategorie Nemoce?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Disimulace? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Disimulace je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: slovo, wiki, význam, přesný význam, formulace, popis, Disimulace, definice, synonymum, vysvětlení, přesný výraz, popis, heslo, slovník, význam slova

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Disimulace? resp. jaká je definice termínu Disimulace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Disimulace, odpověď na dotaz co je to Disimulace?. Víte např. kdo to je Marxista? Znáte a víte kdo je Řezník? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Nemoce. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.