Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Disimulace. Co znamená pojem Disimulace z kategorie Nemoce?

Co to je Disimulace? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Disimulace?

Disimulace je definována jako popírání, utajování, zastírání nebo zakrývání skutečného stavu. S pojmem disimulace se člověk může setkat v oblasti lékařství nebo práva. V lékařství se tak označuje stav, kdy pacient zastírá, že trpí určitou chorobou. Zlehčuje své potíže a snaží se, aby okolí nic nepoznalo. Často tak jednají psychicky narušení lidé, lidé, kteří mají obavy ze ztráty zaměstnání nebo jedinci, kteří se obávají lékařských vyšetření a léčby.
V oblasti práva se jako disimulace označuje zastření nějakého právního úkonu jiným, ten však musí splňovat určité náležitosti.

Význam slova, termín, co je to Disimulace? Odborný termín, výraz, slovo Disimulace. Co znamená pojem Disimulace z kategorie Nemoce?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Disimulace s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Disimulace je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: heslo, synonymum, Disimulace, informace, význam slova, vysvětlení, wiki, slovník, co znamená, co to je, popis, formulace, význam, popis, slovo

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Disimulace? resp. co je to Disimulace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Disimulace, odpověď na dotaz co je to Disimulace?. Víte např. kdo to je Marxista? Znáte a víte kdo je Řezník? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Nemoce. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.