Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Disimulace. Co znamená pojem Disimulace z kategorie Nemoce?

Co to je Disimulace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Disimulace

Disimulace je definována jako popírání, utajování, zastírání nebo zakrývání skutečného stavu. S pojmem disimulace se člověk může setkat v oblasti lékařství nebo práva. V lékařství se tak označuje stav, kdy pacient zastírá, že trpí určitou chorobou. Zlehčuje své potíže a snaží se, aby okolí nic nepoznalo. Často tak jednají psychicky narušení lidé, lidé, kteří mají obavy ze ztráty zaměstnání nebo jedinci, kteří se obávají lékařských vyšetření a léčby.
V oblasti práva se jako disimulace označuje zastření nějakého právního úkonu jiným, ten však musí splňovat určité náležitosti.

Význam slova, termín, co je to Disimulace? Odborný termín, výraz, slovo Disimulace. Co znamená pojem Disimulace z kategorie Nemoce?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Disimulace se nachází v sekci Nemoce

Klíčová slova: informace, pojem, vysvětlení, wiki, Disimulace, slovo, Nemoce, co znamená, význam pojmu, slovník, definice, formulace, heslo, Nemoce, Disimulace, význam slova

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Disimulace? resp. co znamená Disimulace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Disimulace, odpověď na dotaz co je to Disimulace?. Víte např. kdo to je Lenka Klicperová? Znáte a víte kdo je Humanista? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nemoce). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.