Co je to?
Výraz, termín, definice slova Deteriorace. Co znamená odborný pojem Deteriorace z kategorie Nemoce?

Co je to Deteriorace? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Deteriorace

Deteriorace znamená zhoršení nebo krátkodobé snížení, redukování, degradaci dovedností a schopností a celkově klesající výkonnost v dané oblasti. V oblasti lékařství se tento pojem používá, jestliže se celkově zhoršují jak funkce organismu, tak osobnosti, a není možno pozorovat zjevnou příčinu. Deteriorace je i označením pro snížení rozumových schopností, které je krátkodobé a dočasné. Člověku se tak zhorší intelektové schopnosti, např. při úrazu hlavy, nadměrném požívání alkoholu nebo určitých onemocněních.

Význam slova, termín, co je to Deteriorace? Výraz, termín, definice slova Deteriorace. Co znamená odborný pojem Deteriorace z kategorie Nemoce?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte text pojmu Deteriorace s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Deteriorace se nachází v sekci Nemoce

Klíčová slova: slovo, Nemoce, definice, popis, pojem, přesný význam, formulace, přesný výraz, termín, slovník, Nemoce, wiki, popis, co to je, vysvětlení

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova Deteriorace? resp. co znamená Deteriorace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deteriorace, odpověď na dotaz co je to Deteriorace?. Víte např. kdo to je Determinista? Znáte a víte kdo je Agronom? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Deteriorace v jiné sekci než Nemoce. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.