Co je to?
Výraz, termín, definice slova Deteriorace. Co znamená odborný pojem Deteriorace z kategorie Nemoce?

Co je to Deteriorace? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Deteriorace?

Deteriorace znamená zhoršení nebo krátkodobé snížení, redukování, degradaci dovedností a schopností a celkově klesající výkonnost v dané oblasti. V oblasti lékařství se tento pojem používá, jestliže se celkově zhoršují jak funkce organismu, tak osobnosti, a není možno pozorovat zjevnou příčinu. Deteriorace je i označením pro snížení rozumových schopností, které je krátkodobé a dočasné. Člověku se tak zhorší intelektové schopnosti, např. při úrazu hlavy, nadměrném požívání alkoholu nebo určitých onemocněních.

Význam slova, termín, co je to Deteriorace? Výraz, termín, definice slova Deteriorace. Co znamená odborný pojem Deteriorace z kategorie Nemoce?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Deteriorace patří do sekce Nemoce

Klíčová slova: slovo, heslo, význam, Deteriorace, slovník, formulace, definice, wiki, co znamená, co to je, pojem, synonymum, popis, Nemoce, význam pojmu, význam slova

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Deteriorace? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Deteriorace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deteriorace, odpověď na dotaz co je to Deteriorace?. Víte např. kdo to je Iva Kubelková? Znáte a víte kdo je Atomista? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Deteriorace i v jiných kategoriích (než Nemoce). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.