Co je to?
Definice výrazu Chlamydie. Co znamená odborný pojem Chlamydie z kategorie Nemoce?

Co to je Chlamydie? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Chlamydie

Lidské zdraví ohrožují různé druhy bakterií, mezi něž patří i chlamydie. Chlamydie nejsou pohyblivé a usazují se uvnitř eukaryotických buněk, kde parazitují. Může se stát, že bakterie žijí v organismu, aniž by mu způsobovaly nějaké obtíže. Chlamydie mohou být stejně velké jako viry nebo i menší. Mají kulovitý tvar. Lidé si je často spojují pouze s pohlavní chorobou, ale to rozhodně není pravda a chlamydie se mohou vyskytovat i jinde než v pohlavním ústrojí.

Význam slova, termín, co je to Chlamydie? Definice výrazu Chlamydie. Co znamená odborný pojem Chlamydie z kategorie Nemoce?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Chlamydie s přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Chlamydie se nachází v sekci Nemoce

Klíčová slova: synonymum, popis, informace, Nemoce, wiki, Nemoce, slovník, význam slova, co to je, popis, definice, význam, vysvětlení, význam pojmu, heslo

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Chlamydie? resp. co to je Chlamydie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chlamydie, odpověď na dotaz co je to Chlamydie?. Víte např. kdo to je Kastelán? Znáte a víte kdo je Vikář? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nemoce Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?