Co je to?
Definice odborného termínu, slova Bércový vřed. Co znamená pojem Bércový vřed z kategorie Nemoce?

Co je to Bércový vřed? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Bércový vřed

Bércový vřed je projevem žilní nedostatečnosti, popřípadě poruchy průchodu krve žilami nebo špatným fungováním chlopní v žilách dolních končetin. Může se také jednat o defekt arterií nebo protilátky, které tvoří vlastní tělo, či zánět kůže nebo vrstvy podkoží.
Při léčbě bércového vředu je nutné nejdříve přesně definovat příčinu, která může být i vnější. Nejčastěji se pro léčbu využívají masti, krytí, bandáže a podobně.

Význam slova, termín, co je to Bércový vřed? Definice odborného termínu, slova Bércový vřed. Co znamená pojem Bércový vřed z kategorie Nemoce?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Bércový vřed sdílejte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Bércový vřed je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, význam slova, informace, vysvětlení, heslo, formulace, přesný význam, termín, Nemoce, význam pojmu, definice, popis, pojem, slovník, Nemoce

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Bércový vřed? resp. jaká je definice termínu Bércový vřed? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bércový vřed, odpověď na dotaz co je to Bércový vřed?. Víte např. kdo to je Karel Čapek? Znáte a víte kdo je Rasista? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nemoce). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.