Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Žentour. Co znamená pojem Žentour z kategorie Nástroje?

Co to je Žentour? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Žentour

Pomineme-li název hudební skupiny, pak pojem žentour označoval typ pohonu zemědělských strojů a podobně. Jeho principem byl převod síly zvířat na točivý moment na řemenici, jedná se vlastně o rumpálové zařízení. Žentour sloužil i k vytahování rudy z dolů.

Význam slova, termín, co je to Žentour? Odborný termín, výraz, slovo Žentour. Co znamená pojem Žentour z kategorie Nástroje?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Žentour s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Žentour je v kategorii Nástroje

Co znamená pojem Žentour? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Žentour (odv. německy) je historické zařízení k převádění síly zvířat na točivý moment na řemenici. Žentour sloužil v zemědělství k pohonu jednoduchých mlátiček, řezaček, šrotovníků. Žentour je obdobou rumpálového zařízení na vytahování rudy z dolů.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: co to je, Žentour, synonymum, wiki, heslo, přesný výraz, pojem, termín, co znamená, popis, formulace, popis, definice, význam pojmu, Nástroje

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Žentour? resp. jaký je význam slova Žentour? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Žentour, odpověď na dotaz co je to Žentour?. Víte např. kdo to je Animátor? Znáte a víte kdo je Cynik? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Žentour i v jiných kategoriích (než Nástroje). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem