Co je to?
Odborný výraz, definice slova Žakár. Co znamená pojem Žakár z kategorie Nástroje?

Co je to Žakár? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Žakár

Žakár je označení pro stroj využívaný k výrobě textilií, tkalcovský stav, který je schopen vytvářet složitý, plastický vzor.

Význam slova, termín, co je to Žakár? Odborný výraz, definice slova Žakár. Co znamená pojem Žakár z kategorie Nástroje?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Žakár s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Žakár se nachází v sekci Nástroje

Klíčová slova: synonymum, informace, Žakár, vysvětlení, termín, pojem, význam, popis, přesný význam, wiki, přesný výraz, formulace, slovo

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Žakár? resp. jaký je přesný význam slova Žakár? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Žakár, odpověď na dotaz co je to Žakár?. Víte např. kdo to je Facilitátor? Znáte a víte kdo je Modista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nástroje U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?