Co je to?
Odborný výraz, definice slova Žakár. Co znamená pojem Žakár z kategorie Nástroje?

Co je to Žakár? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Žakár

Žakár je označení pro stroj využívaný k výrobě textilií, tkalcovský stav, který je schopen vytvářet složitý, plastický vzor.

Význam slova, termín, co je to Žakár? Odborný výraz, definice slova Žakár. Co znamená pojem Žakár z kategorie Nástroje?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Žakár? s kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Žakár je v sekci Nástroje

Klíčová slova: co to je, význam pojmu, Nástroje, přesný výraz, slovo, wiki, vysvětlení, termín, definice, informace, popis, slovník, heslo, co znamená, popis

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Žakár? resp. jaká je definice termínu Žakár? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Žakár, odpověď na dotaz co je to Žakár?. Víte např. kdo to je Facilitátor? Znáte a víte kdo je Modista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Žakár i v jiných kategoriích (než Nástroje). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?