Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sochor. Co znamená odborný pojem Sochor z kategorie Nástroje?

Co je to Sochor? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Sochor

Pracovní nástroj ve formě páky nebo páčidla. Delší tyč vyrobená z pevného materiálu běžně používaná při práci pro nadzvedávání a posunování nejrůznějších těžkých předmětů. V hutnictví pojmem sochor označujeme hutní polotovar v podobě ocelové tyče čtvercového průřezu. Její druhy, rozměry a hmotnost přesně popisuje norma.

Význam slova, termín, co je to Sochor? Výraz, termín, definice slova Sochor. Co znamená odborný pojem Sochor z kategorie Nástroje?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Sochor doporučujeme sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Sochor se nachází v sekci Nástroje

Klíčová slova: definice, Nástroje, co to je, synonymum, Sochor, informace, termín, vysvětlení, wiki, význam slova, heslo, význam, přesný výraz, Sochor, slovník, přesný význam

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Sochor? resp. jaký je význam slova Sochor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sochor, odpověď na dotaz co je to Sochor?. Víte např. kdo to je Azrael? Znáte a víte kdo je Šemík? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Nástroje). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.