Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sochor. Co znamená odborný pojem Sochor z kategorie Nástroje?

Co je to Sochor? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Sochor

Pracovní nástroj ve formě páky nebo páčidla. Delší tyč vyrobená z pevného materiálu běžně používaná při práci pro nadzvedávání a posunování nejrůznějších těžkých předmětů. V hutnictví pojmem sochor označujeme hutní polotovar v podobě ocelové tyče čtvercového průřezu. Její druhy, rozměry a hmotnost přesně popisuje norma.

Význam slova, termín, co je to Sochor? Výraz, termín, definice slova Sochor. Co znamená odborný pojem Sochor z kategorie Nástroje?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Sochor? s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Sochor se nachází v kategorii Nástroje

Klíčová slova: synonymum, význam pojmu, vysvětlení, slovník, přesný výraz, formulace, Nástroje, co to je, popis, popis, slovo, význam, přesný význam, wiki, heslo

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice slova Sochor? resp. co znamená Sochor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sochor, odpověď na dotaz co je to Sochor?. Víte např. kdo to je Kněžna Libuše? Znáte a víte kdo je Kapsář? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Sochor i v jiných kategoriích (než Nástroje). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.