Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sochor. Co znamená odborný pojem Sochor z kategorie Nástroje?

Co je to Sochor? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Sochor

Pracovní nástroj ve formě páky nebo páčidla. Delší tyč vyrobená z pevného materiálu běžně používaná při práci pro nadzvedávání a posunování nejrůznějších těžkých předmětů. V hutnictví pojmem sochor označujeme hutní polotovar v podobě ocelové tyče čtvercového průřezu. Její druhy, rozměry a hmotnost přesně popisuje norma.

Význam slova, termín, co je to Sochor? Výraz, termín, definice slova Sochor. Co znamená odborný pojem Sochor z kategorie Nástroje?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Sochor můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Sochor je v kategorii Nástroje

Klíčová slova: synonymum, formulace, přesný výraz, heslo, přesný význam, informace, co znamená, slovník, význam pojmu, Nástroje, Sochor, popis, definice, slovo, wiki, pojem

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Sochor? resp. jaká je definice slova Sochor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sochor, odpověď na dotaz co je to Sochor?. Víte např. kdo to je Dyskalkulik? Znáte a víte kdo je Šemík? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nástroje Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.