Co je to?
Definice výrazu Pučtok. Co znamená odborný pojem Pučtok z kategorie Nástroje?

Co to je Pučtok? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Pučtok

Pučtok je původem cizí slovo, které má v němčině podobu Putzstock, což je označení pro nástroj používaný k čištění střelných zbraní. Česky se mu říká také vytěrák. Pučtok pochází ze slova putzen, což znamená čistit, Stock je hůl nebo tyč. Pučtok se často využívá v hovorové mluvě, kdy výraz označuje člověka mdlého rozumu. Tato nadávka vznikla v armádním prostředí (rakousko-uherská armáda) a vyskytuje se nejčastěji ve spojení s hrubým označením někoho, kdo není nadán přílišnou inteligencí a nemá pro ostatní velký význam.

Význam slova, termín, co je to Pučtok? Definice výrazu Pučtok. Co znamená odborný pojem Pučtok z kategorie Nástroje?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Pučtok s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Pučtok se nachází v sekci Nástroje

Klíčová slova: význam, heslo, synonymum, Nástroje, formulace, význam pojmu, co znamená, popis, vysvětlení, slovník, význam slova, co to je, přesný význam, definice, slovo

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená Pučtok? resp. jaká je definice slova Pučtok? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pučtok, odpověď na dotaz co je to Pučtok?. Víte např. kdo to je Džambulka? Znáte a víte kdo je Exekutor? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nástroje Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.