Co je to?
Definice výrazu, termínu Nádrh. Co znamená odborný pojem Nádrh z kategorie Nástroje?

Co je to Nádrh? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Nádrh

Rýsovací stojan s upevněnou jehlou sloužící k orýsování určité součástky při práci v dílně. Vyrábí se ze šuplery, posuvného měřítka. Jehla nádrhu se nastaví na stole na nulu, na šupleře se potom nastaví přesný rozměr orýsovávané součástky, kterou položíme na stůl a jehlou ji celou obškrábneme. Získáme tak vyrytý obrys pro další práci.

Význam slova, termín, co je to Nádrh? Definice výrazu, termínu Nádrh. Co znamená odborný pojem Nádrh z kategorie Nástroje?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Nádrh) můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Nádrh patří do sekce Nástroje

Co znamená pojem Nádrh? Definice slova, termínu z Wikipedie

Pojmem nádrh dnes rozumíme dílenský výškoměr, který se používá k měření výšky od základní roviny. Základní rovinu tvoří obvykle příměrná deska, ale může to být i přesně obrobená rovinná plocha stolu obráběcího stroje nebo přípravku.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: přesný význam, Nástroje, popis, Nádrh, definice, co znamená, formulace, význam pojmu, slovo, co to je, wiki, Nástroje, heslo, vysvětlení, přesný výraz

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Nádrh? resp. co to je Nádrh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nádrh, odpověď na dotaz co je to Nádrh?. Víte např. kdo to je Vodník? Znáte a víte kdo je Terorista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nástroje). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.