Co je to?
Definice výrazu, termínu Nádrh. Co znamená odborný pojem Nádrh z kategorie Nástroje?

Co je to Nádrh? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Nádrh

Rýsovací stojan s upevněnou jehlou sloužící k orýsování určité součástky při práci v dílně. Vyrábí se ze šuplery, posuvného měřítka. Jehla nádrhu se nastaví na stole na nulu, na šupleře se potom nastaví přesný rozměr orýsovávané součástky, kterou položíme na stůl a jehlou ji celou obškrábneme. Získáme tak vyrytý obrys pro další práci.

Význam slova, termín, co je to Nádrh? Definice výrazu, termínu Nádrh. Co znamená odborný pojem Nádrh z kategorie Nástroje?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Nádrh sdílet s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Nádrh patří do sekce Nástroje

Klíčová slova: definice, slovo, popis, slovník, Nádrh, Nástroje, přesný výraz, synonymum, význam, vysvětlení, informace, význam slova, pojem, wiki, význam pojmu, heslo

Co znamená pojem Nádrh? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Pojmem nádrh dnes rozumíme dílenský výškoměr, který se používá k měření výšky od základní roviny. Základní rovinu tvoří obvykle příměrná deska, ale může to být i přesně obrobená rovinná plocha stolu obráběcího stroje nebo přípravku.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Nádrh? resp. co přesně znamená slovo Nádrh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nádrh, odpověď na dotaz co je to Nádrh?. Víte např. kdo to je Bernard Madoff? Znáte a víte kdo je Kněžna Libuše? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Nádrh v jiné sekci než Nástroje. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.