Co je to?
Definice výrazu, termínu Nádrh. Co znamená odborný pojem Nádrh z kategorie Nástroje?

Co je to Nádrh? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Nádrh

Rýsovací stojan s upevněnou jehlou sloužící k orýsování určité součástky při práci v dílně. Vyrábí se ze šuplery, posuvného měřítka. Jehla nádrhu se nastaví na stole na nulu, na šupleře se potom nastaví přesný rozměr orýsovávané součástky, kterou položíme na stůl a jehlou ji celou obškrábneme. Získáme tak vyrytý obrys pro další práci.

Význam slova, termín, co je to Nádrh? Definice výrazu, termínu Nádrh. Co znamená odborný pojem Nádrh z kategorie Nástroje?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Nádrh? Potom se o definici podělte se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Nádrh se nachází v kategorii Nástroje

Co znamená pojem Nádrh? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Pojmem nádrh dnes rozumíme dílenský výškoměr, který se používá k měření výšky od základní roviny. Základní rovinu tvoří obvykle příměrná deska, ale může to být i přesně obrobená rovinná plocha stolu obráběcího stroje nebo přípravku.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: Nástroje, přesný výraz, slovník, heslo, informace, wiki, popis, přesný význam, vysvětlení, význam slova, význam, termín, formulace, co znamená, význam pojmu

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice slova Nádrh? resp. co znamená Nádrh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nádrh, odpověď na dotaz co je to Nádrh?. Víte např. kdo to je Vodník? Znáte a víte kdo je Terorista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Nádrh hledat i v jiných kategoriích (než Nástroje) Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.