Co je to?
Definice výrazu, termínu Nádrh. Co znamená odborný pojem Nádrh z kategorie Nástroje?

Co je to Nádrh? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Nádrh

Rýsovací stojan s upevněnou jehlou sloužící k orýsování určité součástky při práci v dílně. Vyrábí se ze šuplery, posuvného měřítka. Jehla nádrhu se nastaví na stole na nulu, na šupleře se potom nastaví přesný rozměr orýsovávané součástky, kterou položíme na stůl a jehlou ji celou obškrábneme. Získáme tak vyrytý obrys pro další práci.

Význam slova, termín, co je to Nádrh? Definice výrazu, termínu Nádrh. Co znamená odborný pojem Nádrh z kategorie Nástroje?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Nádrh je v kategorii Nástroje

Klíčová slova: co to je, slovník, popis, význam slova, termín, vysvětlení, co znamená, Nádrh, synonymum, Nástroje, význam, pojem, definice, wiki, Nádrh, informace

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Nádrh?

Pojmem nádrh dnes rozumíme dílenský výškoměr, který se používá k měření výšky od základní roviny. Základní rovinu tvoří obvykle příměrná deska, ale může to být i přesně obrobená rovinná plocha stolu obráběcího stroje nebo přípravku.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Nádrh? resp. co se přesně ukrývá za slovem Nádrh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nádrh, odpověď na dotaz co je to Nádrh?. Víte např. kdo to je Buzna? Znáte a víte kdo je Kněžna Libuše? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nástroje U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.