Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kultivátor. Co znamená pojem Kultivátor z kategorie Nástroje?

Co je to Kultivátor? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Kultivátor?

Kultivátor je pojem z oboru zemědělství. Jedná se o druh nářadí používaného na rozmělňování a kypření půdy a ničení plevelů. Na těle kultivátoru jsou umístěny nože, které půdu kypří, provzdušňují a vytahují plevel. Součástí nástroje je i ochranný kryt.
Kultivátor může být ruční nebo může mít elektrický či spalovací motor. Pro výběr vhodného nástroje je důležitý rozměr obdělávané půdy a také to, jak často bude kultivátor používán.

Význam slova, termín, co je to Kultivátor? Odborný výraz, definice slova Kultivátor. Co znamená pojem Kultivátor z kategorie Nástroje?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Kultivátor? Pak se o ní podělte s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Kultivátor je v kategorii Nástroje

Klíčová slova: definice, synonymum, význam slova, pojem, formulace, informace, popis, vysvětlení, heslo, co to je, přesný výraz, přesný význam, Nástroje, popis, co znamená

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Kultivátor? resp. jaká je definice termínu Kultivátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kultivátor, odpověď na dotaz co je to Kultivátor?. Víte např. kdo to je Bolševik? Znáte a víte kdo je Iluzionista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kultivátor v jiné sekci než Nástroje. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.