Co je to?
Definice výrazu Whiskey. Co znamená odborný pojem Whiskey z kategorie Nápoje?

Co to je Whiskey? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Whiskey

Whiskey je pojmenování celosvětově oblíbeného alkoholického nápoje připravovaného z obilnin. Whiskey zraje v sudech (ideálně dubových) po více let. Způsoby přípravy se liší, takže žádné druhy whiskey nemají stejnou chuť. Americká whiskey se vyrábí destilací z kukuřice. Jednotlivé druhy whiskey se také často míchají.
Proslulé jsou například skotská, kanadská, irská nebo americká whiskey. Kvalitní whiskey prochází opakovanou destilací a zraje nejméně tři roky.

Význam slova, termín, co je to Whiskey? Definice výrazu Whiskey. Co znamená odborný pojem Whiskey z kategorie Nápoje?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Whiskey sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Whiskey patří do sekce Nápoje

Co znamená pojem Whiskey? Definice slova, termínu z Wikipedie

Whisky je alkoholický nápoj destilovaný z obilnin, zrající v dřevěných sudech (většinou dubových). Podle znalců nechutnají žádné dvě značky whisky stejně. Převážně v Americe se ale whisky připravuje destilací z kukuřice. Není pravda, že míchané whisky jsou podřadnější. Některé z nejdůležitějších whisky na světě jsou směsi.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: co to je, Nápoje, informace, Nápoje, definice, vysvětlení, přesný význam, přesný výraz, Whiskey, co znamená, význam slova, synonymum, heslo, slovník, pojem

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Whiskey? resp. co znamená Whiskey? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Whiskey, odpověď na dotaz co je to Whiskey?. Víte např. kdo to je Psychoterapeut? Znáte a víte kdo je Vandal? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Nápoje. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?