Co je to?
Definice výrazu Whiskey. Co znamená odborný pojem Whiskey z kategorie Nápoje?

Co to je Whiskey? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Whiskey?

Whiskey je pojmenování celosvětově oblíbeného alkoholického nápoje připravovaného z obilnin. Whiskey zraje v sudech (ideálně dubových) po více let. Způsoby přípravy se liší, takže žádné druhy whiskey nemají stejnou chuť. Americká whiskey se vyrábí destilací z kukuřice. Jednotlivé druhy whiskey se také často míchají.
Proslulé jsou například skotská, kanadská, irská nebo americká whiskey. Kvalitní whiskey prochází opakovanou destilací a zraje nejméně tři roky.

Význam slova, termín, co je to Whiskey? Definice výrazu Whiskey. Co znamená odborný pojem Whiskey z kategorie Nápoje?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Whiskey můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Whiskey je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, přesný výraz, co to je, wiki, popis, vysvětlení, formulace, synonymum, termín, definice, pojem, význam slova, co znamená, Whiskey, heslo

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Whiskey můžete dozvědět následující

Whisky je alkoholický nápoj destilovaný z obilnin, zrající v dřevěných sudech (většinou dubových). Podle znalců nechutnají žádné dvě značky whisky stejně. Převážně v Americe se ale whisky připravuje destilací z kukuřice. Není pravda, že míchané whisky jsou podřadnější. Některé z nejdůležitějších whisky na světě jsou směsi.

Uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Whiskey? resp. co se přesně ukrývá za slovem Whiskey? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Whiskey, odpověď na dotaz co je to Whiskey?. Víte např. kdo to je Chiméra? Znáte a víte kdo je Perun? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nápoje). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?