Co je to?
Definice výrazu Whiskey. Co znamená odborný pojem Whiskey z kategorie Nápoje?

Co to je Whiskey? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Whiskey?

Whiskey je pojmenování celosvětově oblíbeného alkoholického nápoje připravovaného z obilnin. Whiskey zraje v sudech (ideálně dubových) po více let. Způsoby přípravy se liší, takže žádné druhy whiskey nemají stejnou chuť. Americká whiskey se vyrábí destilací z kukuřice. Jednotlivé druhy whiskey se také často míchají.
Proslulé jsou například skotská, kanadská, irská nebo americká whiskey. Kvalitní whiskey prochází opakovanou destilací a zraje nejméně tři roky.

Význam slova, termín, co je to Whiskey? Definice výrazu Whiskey. Co znamená odborný pojem Whiskey z kategorie Nápoje?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Whiskey můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Whiskey je v sekci Nápoje

Co znamená pojem Whiskey? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Whisky je alkoholický nápoj destilovaný z obilnin, zrající v dřevěných sudech (většinou dubových). Podle znalců nechutnají žádné dvě značky whisky stejně. Převážně v Americe se ale whisky připravuje destilací z kukuřice. Není pravda, že míchané whisky jsou podřadnější. Některé z nejdůležitějších whisky na světě jsou směsi.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, popis, význam pojmu, wiki, Whiskey, co to je, co znamená, význam slova, význam, definice, Nápoje, pojem

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Whiskey? resp. co znamená slovo Whiskey? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Whiskey, odpověď na dotaz co je to Whiskey?. Víte např. kdo to je Psychoterapeut? Znáte a víte kdo je Vandal? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Whiskey i v jiných kategoriích (než Nápoje). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?