Co je to?
Definice výrazu Umeocet. Co znamená odborný pojem Umeocet z kategorie Nápoje?

Co to je Umeocet? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Umeocet

Umeocet není octem v pravém slova smyslu. Jedná se o odpadní produkt (který má podobu červené šťávy) vznikající při zpracování japonských švestiček umeboshi. Umeocet má slanokyselou chuť (slaná převažuje) a používá se k ochucení salátů nebo zálivek. Umeocet údajně posiluje imunitu, stimuluje funkci střev a tím zlepšuje trávení. Umeocet působí regeneruje, dodává energii a proto je vhodný proti únavě.

Význam slova, termín, co je to Umeocet? Definice výrazu Umeocet. Co znamená odborný pojem Umeocet z kategorie Nápoje?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Umeocet s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Umeocet se nachází v sekci Nápoje

Klíčová slova: význam, Umeocet, význam slova, Nápoje, slovník, co znamená, přesný význam, Nápoje, formulace, co to je, heslo, synonymum, přesný výraz, Umeocet, termín, definice

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Umeocet? resp. co to je Umeocet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Umeocet, odpověď na dotaz co je to Umeocet?. Víte např. kdo to je Barack Obama? Znáte a víte kdo je Hana Holišová? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Umeocet i v jiných kategoriích (než Nápoje). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.