Co je to?
Definice výrazu Umeocet. Co znamená odborný pojem Umeocet z kategorie Nápoje?

Co to je Umeocet? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Umeocet

Umeocet není octem v pravém slova smyslu. Jedná se o odpadní produkt (který má podobu červené šťávy) vznikající při zpracování japonských švestiček umeboshi. Umeocet má slanokyselou chuť (slaná převažuje) a používá se k ochucení salátů nebo zálivek. Umeocet údajně posiluje imunitu, stimuluje funkci střev a tím zlepšuje trávení. Umeocet působí regeneruje, dodává energii a proto je vhodný proti únavě.

Význam slova, termín, co je to Umeocet? Definice výrazu Umeocet. Co znamená odborný pojem Umeocet z kategorie Nápoje?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Umeocet je v sekci Nápoje

Klíčová slova: přesný význam, význam, Umeocet, pojem, definice, Nápoje, slovník, formulace, slovo, heslo, Nápoje, termín, informace, co to je, wiki, vysvětlení

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Umeocet? resp. co se skrývá pod slovem Umeocet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Umeocet, odpověď na dotaz co je to Umeocet?. Víte např. kdo to je Warren Buffett? Znáte a víte kdo je Hana Holišová? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Umeocet hledat i v jiných kategoriích (než Nápoje) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.