Co je to?
Definice výrazu Suché víno. Co znamená odborný pojem Suché víno z kategorie Nápoje?

Co to je Suché víno? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Suché víno?

Suché víno je označení druhu vína, které kvašením ztratilo velké množství zbytkového cukru, v jednom litru obsahuje maximálně 4g zbytkového cukru. Suché víno se označuje jako trocken, dry, sec. Mívá také výraznější a kyselejší chuť.
Suché bílé víno bývá podáváno k sýru, drůbeži nebo rybám, suché červené víno se hodí zvláště ke zvěřině nebo hovězímu masu. Podle oblasti a druhu vinné révy se chuť i zabarvení suchého vína může lišit.

Význam slova, termín, co je to Suché víno? Definice výrazu Suché víno. Co znamená odborný pojem Suché víno z kategorie Nápoje?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Suché víno s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Suché víno se nachází v kategorii Nápoje

Klíčová slova: vysvětlení, slovník, Suché víno, formulace, synonymum, popis, termín, co znamená, heslo, definice, význam slova, Nápoje, slovo, Nápoje, Suché víno, pojem

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Suché víno? resp. co je to Suché víno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suché víno, odpověď na dotaz co je to Suché víno?. Víte např. kdo to je Baptista? Znáte a víte kdo je Státní zaměstnanec? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Suché víno i v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.