Co je to?
Definice výrazu, termínu Sangria. Co znamená odborný pojem Sangria z kategorie Nápoje?

Co je to Sangria? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Sangria?

Sangria je osvěžující nápoj, proslulý nejvíce ve Španělsku, Portugalsku a Jižní Americe. Variant sangrie je mnoho, základem je vždy červené víno a více druhů ovoce. Samotný název pochází z latiny, slovo sanguis znamená krev, jejíž barva je příznačnou barvou nápoje.
Sangrie se velice rozšířila a nabízí se o celém světě. Prodává se i plněná v lahvích, ale lze si ji připravit i čerstvou doma z červeného vína, brandy, nakrájeného ovoce, sladidla a ledu.

Význam slova, termín, co je to Sangria? Definice výrazu, termínu Sangria. Co znamená odborný pojem Sangria z kategorie Nápoje?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Sangria je v sekci Nápoje

Klíčová slova: informace, popis, význam, termín, přesný význam, Nápoje, význam slova, Sangria, co znamená, wiki, co to je, Nápoje, vysvětlení, přesný výraz, heslo, formulace

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Sangria? resp. co vlastně znamená slovo Sangria? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sangria, odpověď na dotaz co je to Sangria?. Víte např. kdo to je Jeff Bezos? Znáte a víte kdo je Archanděl Michael? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Sangria v jiné sekci než Nápoje. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?