Co je to?
Definice výrazu, termínu Salko. Co znamená odborný pojem Salko z kategorie Nápoje?

Co je to Salko? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Salko?

Salko je obchodní název zahuštěného (též kondenzovaného) mléka. Může být s příchutí a používá se jako přísada do sladkých pokrmů. Název je zkratkové slovo s přesmyčkou ze slovo slazené kondenzované.

Význam slova, termín, co je to Salko? Definice výrazu, termínu Salko. Co znamená odborný pojem Salko z kategorie Nápoje?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Salko patří do sekce Nápoje

Klíčová slova: synonymum, význam pojmu, termín, slovo, význam slova, formulace, vysvětlení, co to je, Salko, slovník, co znamená, Nápoje, přesný výraz, wiki, Salko, Nápoje

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Salko? resp. co se skrývá pod slovem Salko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Salko, odpověď na dotaz co je to Salko?. Víte např. kdo to je Státní pojištěnec? Znáte a víte kdo je Archanděl? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Salko i v jiných kategoriích (než Nápoje). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.