Co je to?
Definice výrazu, termínu Salko. Co znamená odborný pojem Salko z kategorie Nápoje?

Co je to Salko? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Salko?

Salko je obchodní název zahuštěného (též kondenzovaného) mléka. Může být s příchutí a používá se jako přísada do sladkých pokrmů. Název je zkratkové slovo s přesmyčkou ze slovo slazené kondenzované.

Význam slova, termín, co je to Salko? Definice výrazu, termínu Salko. Co znamená odborný pojem Salko z kategorie Nápoje?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Salko? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Salko je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, formulace, slovo, termín, co to je, význam, pojem, Salko, co znamená, Nápoje, Nápoje, význam slova, přesný význam, heslo, slovník

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Salko? resp. co znamená slovo Salko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Salko, odpověď na dotaz co je to Salko?. Víte např. kdo to je Lady Gaga? Znáte a víte kdo je Archanděl? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Salko hledat i v jiných kategoriích (než Nápoje) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.