Co je to?
Definice výrazu, termínu Salko. Co znamená odborný pojem Salko z kategorie Nápoje?

Co je to Salko? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Salko?

Salko je obchodní název zahuštěného (též kondenzovaného) mléka. Může být s příchutí a používá se jako přísada do sladkých pokrmů. Název je zkratkové slovo s přesmyčkou ze slovo slazené kondenzované.


Co je to Salko? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Salko. Co znamená odborný pojem Salko z kategorie Nápoje?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Salko můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Salko je v sekci Nápoje

Klíčová slova: slovník, význam slova, co to je, vysvětlení, lexikon, definice, přesný výraz, formulace, co znamená, Nápoje, význam, pojem, heslo, terminus technicus, wiki, význam pojmu, Salko, odborné názvosloví


Pojem Salko je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat pojem Salko ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Salko na Google.cz

Zkusit najít pojem Salko ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Salko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Salko ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Salko ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Salko například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Salko? resp. co vlastně znamená slovo Salko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Salko, odpověď na dotaz co je to Salko?. Víte např. kdo to je Suflér? Znáte a víte kdo je Archanděl? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Nápoje. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.