Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Punč. Co znamená pojem Punč z kategorie Nápoje?

Co to je Punč? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Punč?

Punč je označení pro oblíbený sladký nápoj s obsahem ovocné šťávy. Nejčastěji punč obsahuje menší množství alkoholu (může v něm být víno nebo rum), ale existuje i nealkoholická verze. Pije se teplý. Punč je podobně jako svařené víno typickým vánočním nápojem.

Význam slova, termín, co je to Punč? Odborný termín, výraz, slovo Punč. Co znamená pojem Punč z kategorie Nápoje?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Punč? s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Punč se nachází v kategorii Nápoje

Co znamená pojem Punč? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Punč je název pro široké spektrum nápojů, ať nealkoholických či alkoholických, které většinou obsahují ovoce či ovocnou šťávu. Pochází z Indie, odkud byl v 17. století dovezen do Anglie a dále pak se rozšířil do dalších zemí. Na večírcích a oslavách se často podává v širokých nádobách, "bowlích", ve střední Evropě je velmi populární během vánočních svátků.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: Punč, informace, vysvětlení, Nápoje, pojem, význam pojmu, význam slova, význam, popis, formulace, synonymum, popis, co to je

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Punč? resp. co to je Punč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Punč, odpověď na dotaz co je to Punč?. Víte např. kdo to je Václav Havel? Znáte a víte kdo je Perun? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Punč hledat i v jiných kategoriích (než Nápoje) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.