Co je to?
Definice výrazu Podmáslí. Co znamená odborný pojem Podmáslí z kategorie Nápoje?

Co to je Podmáslí? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Podmáslí?

Podmáslí je označení druhu mléčného výrobku, který vzniká při výrobě másla, v takovém případě je podmáslí druhotným produktem. Podmáslí lze vyrobit také kysáním mléka nebo smícháním podmáslí s mlékem.
Podmáslí je lehce nakyslé a má nízké procento tuku. Obsahuje větší množství vápníku a lecitin. Pomáhá při trávení a podporuje vstřebávání hořčíku a vápníku. Aminokyseliny obsažené v podmáslí jsou důležité při výstavbě buněk a svalů. Podmáslí se nepoužívá jen v potravinářství, ale i v kosmetice.


Co je to Podmáslí? Význam slova, termín, Definice výrazu Podmáslí. Co znamená odborný pojem Podmáslí z kategorie Nápoje?

Chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Podmáslí se nachází v sekci Nápoje

Klíčová slova: přesný význam, vysvětlení, slovník, informace, heslo, synonymum, význam slova, formulace, wiki, Nápoje, význam pojmu, odborné názvosloví, Nápoje, terminologie, co je to Podmáslí?, co znamená, význam, názvosloví


Pojem Podmáslí je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Podmáslí?

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Podmáslí je mléčný výrobek, který vzniká jako druhotný produkt při stloukání másla. Alternativně se vyrábí také kysáním mléka, případně mléka smíchaného s pravým podmáslím, pak se nazývá také kysané nebo šlehané podmáslí.

Jiné informační zdroje o pojmu Podmáslí

Najít heslo Podmáslí na Google.cz

Najít termín Podmáslí ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Podmáslí ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Podmáslí ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Podmáslí ve Wikizdrojích

Najít slovo Podmáslí ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Podmáslí například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Podmáslí? resp. co vlastně znamená slovo Podmáslí? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Podmáslí, odpověď na dotaz co je to Podmáslí?. Víte např. kdo to je Švejk? Znáte a víte kdo je Hnusák? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nápoje). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?