Co je to?
Definice výrazu Podmáslí. Co znamená odborný pojem Podmáslí z kategorie Nápoje?

Co to je Podmáslí? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Podmáslí

Podmáslí je označení druhu mléčného výrobku, který vzniká při výrobě másla, v takovém případě je podmáslí druhotným produktem. Podmáslí lze vyrobit také kysáním mléka nebo smícháním podmáslí s mlékem.
Podmáslí je lehce nakyslé a má nízké procento tuku. Obsahuje větší množství vápníku a lecitin. Pomáhá při trávení a podporuje vstřebávání hořčíku a vápníku. Aminokyseliny obsažené v podmáslí jsou důležité při výstavbě buněk a svalů. Podmáslí se nepoužívá jen v potravinářství, ale i v kosmetice.

Význam slova, termín, co je to Podmáslí? Definice výrazu Podmáslí. Co znamená odborný pojem Podmáslí z kategorie Nápoje?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Podmáslí s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Podmáslí se nachází v sekci Nápoje

Co znamená pojem Podmáslí? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Podmáslí je mléčný výrobek, který vzniká jako druhotný produkt při stloukání másla. Alternativně se vyrábí také kysáním mléka, případně mléka smíchaného s pravým podmáslím, pak se nazývá také kysané nebo šlehané podmáslí.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: synonymum, heslo, význam pojmu, přesný význam, definice, přesný výraz, Podmáslí, pojem, význam slova, co znamená, termín, slovník, co to je, popis, Nápoje

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Podmáslí? resp. co to je Podmáslí? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Podmáslí, odpověď na dotaz co je to Podmáslí?. Víte např. kdo to je Marie Terezie? Znáte a víte kdo je Ludvík Svoboda? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Podmáslí v jiné sekci než Nápoje. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?