Co je to?
Definice odborného termínu, slova Oolong. Co znamená pojem Oolong z kategorie Nápoje?

Co je to Oolong? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Oolong

Oolong je pojmenování používané pro více druhů čajů pocházejících z Číny a Tchajwanu, které mají stejný způsob zpracování lístků. Ty se nejdříve nechají zavadnout na prudkém slunci, zoxidovat a poté dochází k jejich rolování.
Tyto čaje jsou známy také jako žlutozelené nebo polozelené. Liší se od sebe především různým stupněm oxidace. Oolong má nižší obsah kofeinu než černé čaje.

Význam slova, termín, co je to Oolong? Definice odborného termínu, slova Oolong. Co znamená pojem Oolong z kategorie Nápoje?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Oolong? Potom se o definici podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Oolong se nachází v kategorii Nápoje

Klíčová slova: Oolong, význam slova, co to je, Oolong, slovo, termín, vysvětlení, co znamená, přesný výraz, wiki, heslo, Nápoje, význam pojmu, synonymum, význam, formulace

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Oolong? resp. jaký je význam slova Oolong? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Oolong, odpověď na dotaz co je to Oolong?. Víte např. kdo to je Aneta Langerová? Znáte a víte kdo je Soudruh? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nápoje). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.