Co je to?
Definice odborného termínu, slova Oolong. Co znamená pojem Oolong z kategorie Nápoje?

Co je to Oolong? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Oolong

Oolong je pojmenování používané pro více druhů čajů pocházejících z Číny a Tchajwanu, které mají stejný způsob zpracování lístků. Ty se nejdříve nechají zavadnout na prudkém slunci, zoxidovat a poté dochází k jejich rolování.
Tyto čaje jsou známy také jako žlutozelené nebo polozelené. Liší se od sebe především různým stupněm oxidace. Oolong má nižší obsah kofeinu než černé čaje.

Význam slova, termín, co je to Oolong? Definice odborného termínu, slova Oolong. Co znamená pojem Oolong z kategorie Nápoje?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Oolong sdílejte s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Oolong je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: přesný výraz, popis, význam pojmu, synonymum, Oolong, slovník, pojem, přesný význam, wiki, Oolong, slovo, definice, formulace, co znamená, význam, Nápoje

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Oolong? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Oolong? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Oolong, odpověď na dotaz co je to Oolong?. Víte např. kdo to je Steven Spielberg? Znáte a víte kdo je Soudruh? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Oolong i v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.