Co je to?
Definice výrazu, termínu Nepasterizované pivo. Co znamená odborný pojem Nepasterizované pivo z kategorie Nápoje?

Co je to Nepasterizované pivo? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Nepasterizované pivo?

Nepasterizované pivo je pivo, které před stáčením neprošlo úpravou – pasterizací. Ta umožňuje delší uchovávání piva, ale ovlivňuje jeho chuť. Pasterizované pivo se někdy označuje jako mrtvé pivo. Proto narůstá obliba nepasterizovaného piva, které sice vydrží kratší dobu, ale poskytne plný chuťový zážitek.
Nepasterizované pivo se čepuje z pivních tanků, které jsou sice nákladnější, ale zachovají plně hodnoty nepasterizovaného piva.

Význam slova, termín, co je to Nepasterizované pivo? Definice výrazu, termínu Nepasterizované pivo. Co znamená odborný pojem Nepasterizované pivo z kategorie Nápoje?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Nepasterizované pivo s kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Nepasterizované pivo je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: pojem, význam pojmu, Nepasterizované pivo, definice, přesný význam, popis, slovo, význam slova, informace, přesný výraz, Nepasterizované pivo, Nápoje, Nápoje, formulace, heslo, synonymum

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Nepasterizované pivo? resp. co se přesně ukrývá za slovem Nepasterizované pivo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nepasterizované pivo, odpověď na dotaz co je to Nepasterizované pivo?. Víte např. kdo to je Šmejdíř? Znáte a víte kdo je Asociál? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Nápoje. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.