Co je to?
Definice výrazu, termínu Nepasterizované pivo. Co znamená odborný pojem Nepasterizované pivo z kategorie Nápoje?

Co je to Nepasterizované pivo? Význam slova

Co znamená termín Nepasterizované pivo? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Nepasterizované pivo je pivo, které před stáčením neprošlo úpravou – pasterizací. Ta umožňuje delší uchovávání piva, ale ovlivňuje jeho chuť. Pasterizované pivo se někdy označuje jako mrtvé pivo. Proto narůstá obliba nepasterizovaného piva, které sice vydrží kratší dobu, ale poskytne plný chuťový zážitek.
Nepasterizované pivo se čepuje z pivních tanků, které jsou sice nákladnější, ale zachovají plně hodnoty nepasterizovaného piva.

Význam slova, termín, co je to Nepasterizované pivo? Definice výrazu, termínu Nepasterizované pivo. Co znamená odborný pojem Nepasterizované pivo z kategorie Nápoje?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (Nepasterizované pivo) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Nepasterizované pivo patří do sekce Nápoje

Klíčová slova: popis, Nápoje, slovník, přesný výraz, slovo, popis, synonymum, význam pojmu, vysvětlení, pojem, wiki, význam, význam slova, termín, Nepasterizované pivo

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Nepasterizované pivo? resp. jaká je definice slova Nepasterizované pivo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nepasterizované pivo, odpověď na dotaz co je to Nepasterizované pivo?. Víte např. kdo to je Jakub Zedníček? Znáte a víte kdo je Obchodní zástupce? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Nepasterizované pivo i v jiných kategoriích (než Nápoje). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.