Co je to?
Výraz, termín, definice slova Medovina. Co znamená odborný pojem Medovina z kategorie Nápoje?

Co je to Medovina? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Medovina?

Medovina je název kvašeného alkoholického nápoje, jehož základem je med a voda. Medovina již není tak známá jako v minulosti, přesto se jedná o oblíbený nápoj zvláště za chladného počasí, kdy se medovina podává jako horký nápoj. Medovina může být čistá nebo dochucená různým kořením. Výroba medoviny pochází již z nejstarších civilizací.
Medovina je při výrobě náročná na čistotu i správný technologický postup. Med a voda se vaří, kvasí, dokvašuje, filtruje a čeří, pak následuje dezertace. Medovinu lze zakoupit ve specializovaných obchodech i některých větších nákupních střediscích.

Význam slova, termín, co je to Medovina? Výraz, termín, definice slova Medovina. Co znamená odborný pojem Medovina z kategorie Nápoje?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Medovina? s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Medovina se nachází v kategorii Nápoje

Co znamená pojem Medovina? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Medovina je kvašený alkoholický nápoj vyrobený z medu a vody. Medovina je dnes poměrně málo rozšířený alkoholický nápoj.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Klíčová slova: formulace, význam, definice, heslo, přesný výraz, co znamená, co to je, wiki, termín, slovník, Nápoje, Nápoje, význam slova, Medovina, popis

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Medovina? resp. jaká je definice slova Medovina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Medovina, odpověď na dotaz co je to Medovina?. Víte např. kdo to je Antropolog? Znáte a víte kdo je Ženista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nápoje Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.