Co je to?
Výraz, termín, definice slova Medovina. Co znamená odborný pojem Medovina z kategorie Nápoje?

Co je to Medovina? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Medovina?

Medovina je název kvašeného alkoholického nápoje, jehož základem je med a voda. Medovina již není tak známá jako v minulosti, přesto se jedná o oblíbený nápoj zvláště za chladného počasí, kdy se medovina podává jako horký nápoj. Medovina může být čistá nebo dochucená různým kořením. Výroba medoviny pochází již z nejstarších civilizací.
Medovina je při výrobě náročná na čistotu i správný technologický postup. Med a voda se vaří, kvasí, dokvašuje, filtruje a čeří, pak následuje dezertace. Medovinu lze zakoupit ve specializovaných obchodech i některých větších nákupních střediscích.

Význam slova, termín, co je to Medovina? Výraz, termín, definice slova Medovina. Co znamená odborný pojem Medovina z kategorie Nápoje?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Medovina můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Medovina je v sekci Nápoje

Klíčová slova: význam, informace, pojem, vysvětlení, definice, Medovina, formulace, slovo, co znamená, popis, přesný výraz, termín, slovník, co to je, heslo, význam pojmu

Co znamená pojem Medovina? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Medovina je kvašený alkoholický nápoj vyrobený z medu a vody. Medovina je dnes poměrně málo rozšířený alkoholický nápoj.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Medovina? resp. co se skrývá pod slovem Medovina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Medovina, odpověď na dotaz co je to Medovina?. Víte např. kdo to je Emil Hácha? Znáte a víte kdo je Bigamista? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Medovina i v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.