Co je to?
Výraz, termín, definice slova Medovina. Co znamená odborný pojem Medovina z kategorie Nápoje?

Co je to Medovina? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Medovina

Medovina je název kvašeného alkoholického nápoje, jehož základem je med a voda. Medovina již není tak známá jako v minulosti, přesto se jedná o oblíbený nápoj zvláště za chladného počasí, kdy se medovina podává jako horký nápoj. Medovina může být čistá nebo dochucená různým kořením. Výroba medoviny pochází již z nejstarších civilizací.
Medovina je při výrobě náročná na čistotu i správný technologický postup. Med a voda se vaří, kvasí, dokvašuje, filtruje a čeří, pak následuje dezertace. Medovinu lze zakoupit ve specializovaných obchodech i některých větších nákupních střediscích.

Význam slova, termín, co je to Medovina? Výraz, termín, definice slova Medovina. Co znamená odborný pojem Medovina z kategorie Nápoje?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Medovina s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Medovina se nachází v sekci Nápoje

Co znamená pojem Medovina? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Medovina je kvašený alkoholický nápoj vyrobený z medu a vody. Medovina je dnes poměrně málo rozšířený alkoholický nápoj.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: wiki, význam slova, definice, Nápoje, popis, co znamená, přesný význam, popis, synonymum, co to je, přesný výraz, formulace, vysvětlení, Medovina, informace

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Medovina? resp. co to je Medovina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Medovina, odpověď na dotaz co je to Medovina?. Víte např. kdo to je Antropolog? Znáte a víte kdo je Ženista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nápoje Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.