Co je to?
Výraz, termín, definice slova Medovina. Co znamená odborný pojem Medovina z kategorie Nápoje?

Co je to Medovina? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Medovina?

Medovina je název kvašeného alkoholického nápoje, jehož základem je med a voda. Medovina již není tak známá jako v minulosti, přesto se jedná o oblíbený nápoj zvláště za chladného počasí, kdy se medovina podává jako horký nápoj. Medovina může být čistá nebo dochucená různým kořením. Výroba medoviny pochází již z nejstarších civilizací.
Medovina je při výrobě náročná na čistotu i správný technologický postup. Med a voda se vaří, kvasí, dokvašuje, filtruje a čeří, pak následuje dezertace. Medovinu lze zakoupit ve specializovaných obchodech i některých větších nákupních střediscích.

Význam slova, termín, co je to Medovina? Výraz, termín, definice slova Medovina. Co znamená odborný pojem Medovina z kategorie Nápoje?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Medovina? Pak se o ní podělte s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Medovina je v kategorii Nápoje

Co znamená pojem Medovina? Výraz, definice slova z Wikipedie

Medovina je kvašený alkoholický nápoj vyrobený z medu a vody. Medovina je dnes poměrně málo rozšířený alkoholický nápoj.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: wiki, definice, přesný výraz, synonymum, co znamená, informace, význam slova, termín, slovo, popis, heslo, pojem, popis

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Medovina? resp. jaký je význam slova Medovina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Medovina, odpověď na dotaz co je to Medovina?. Víte např. kdo to je Antropolog? Znáte a víte kdo je Ženista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nápoje). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.