Co je to?
Definice výrazu, termínu Lapacho. Co znamená odborný pojem Lapacho z kategorie Nápoje?

Co je to Lapacho? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Lapacho?

Lapacho je název pocházející ze španělštiny. Jedná se o druh čaje bylinného původu. Nápoj pochází z Jižní Ameriky, jméno dostal podle stromu lapacho, z jehož kůry je připravován. Již staří Inkové ho používali jako přírodní antibiotikum nejen pro lehká onemocnění, jako je rýma nebo nachlazení, ale i při onemocněních dýchacích cest.
Protirakovinné účinky jsou sice tomuto čaji přisuzovány, nejsou však vědecky prokázány. Čaj lapacho je možno pít jak teplý, tak studený.

Význam slova, termín, co je to Lapacho? Definice výrazu, termínu Lapacho. Co znamená odborný pojem Lapacho z kategorie Nápoje?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Lapacho doporučujeme sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Lapacho se nachází v sekci Nápoje

Klíčová slova: heslo, Lapacho, pojem, co to je, popis, termín, Nápoje, co znamená, Lapacho, význam slova, wiki, slovník, definice, význam, přesný výraz, informace

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Lapacho? resp. jaká je definice termínu Lapacho? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lapacho, odpověď na dotaz co je to Lapacho?. Víte např. kdo to je Josef Kemr? Znáte a víte kdo je Jezuita? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Lapacho v jiné sekci než Nápoje. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?