Co je to?
Definice výrazu Kyška. Co znamená odborný pojem Kyška z kategorie Nápoje?

Co to je Kyška? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Kyška?

Kyška je mléčný nápoj, který se podobá zákysu. Vzniká za pomoci smetanové kultury a řadí se k zakysaným mléčným výrobkům. Kyška je ceněna pro obsah probiotických kultur. Ty podporují činnost střev a jsou důležité pro imunitní systém.
Kyška je také bohatá na vápník, je tedy i prevencí osteoporózy. Je také lépe stravitelná než mléko.

Význam slova, termín, co je to Kyška? Definice výrazu Kyška. Co znamená odborný pojem Kyška z kategorie Nápoje?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Kyška? Pak se o ní podělte s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Kyška patří do sekce Nápoje

Klíčová slova: informace, význam slova, popis, Kyška, slovo, wiki, význam, definice, popis, synonymum, formulace, slovník, význam pojmu, co znamená, co to je

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Kyška? resp. co znamená Kyška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kyška, odpověď na dotaz co je to Kyška?. Víte např. kdo to je Jindřich Forejt? Znáte a víte kdo je Hobit? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nápoje U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.