Co je to?
Definice výrazu Kyška. Co znamená odborný pojem Kyška z kategorie Nápoje?

Co to je Kyška? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Kyška?

Kyška je mléčný nápoj, který se podobá zákysu. Vzniká za pomoci smetanové kultury a řadí se k zakysaným mléčným výrobkům. Kyška je ceněna pro obsah probiotických kultur. Ty podporují činnost střev a jsou důležité pro imunitní systém.
Kyška je také bohatá na vápník, je tedy i prevencí osteoporózy. Je také lépe stravitelná než mléko.

Význam slova, termín, co je to Kyška? Definice výrazu Kyška. Co znamená odborný pojem Kyška z kategorie Nápoje?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Kyška doporučujeme sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Kyška se nachází v sekci Nápoje

Klíčová slova: slovník, vysvětlení, co znamená, co to je, pojem, Kyška, Nápoje, termín, synonymum, Nápoje, formulace, popis, význam, význam pojmu, Kyška, slovo

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Kyška? resp. co znamená výraz Kyška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kyška, odpověď na dotaz co je to Kyška?. Víte např. kdo to je Buddhista? Znáte a víte kdo je Jiří Menzel? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Nápoje). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.