Co je to?
Definice výrazu Kyška. Co znamená odborný pojem Kyška z kategorie Nápoje?

Co to je Kyška? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kyška

Kyška je mléčný nápoj, který se podobá zákysu. Vzniká za pomoci smetanové kultury a řadí se k zakysaným mléčným výrobkům. Kyška je ceněna pro obsah probiotických kultur. Ty podporují činnost střev a jsou důležité pro imunitní systém.
Kyška je také bohatá na vápník, je tedy i prevencí osteoporózy. Je také lépe stravitelná než mléko.

Význam slova, termín, co je to Kyška? Definice výrazu Kyška. Co znamená odborný pojem Kyška z kategorie Nápoje?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Kyška? s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Kyška je v sekci Nápoje

Klíčová slova: slovo, popis, termín, wiki, význam pojmu, formulace, přesný výraz, co znamená, význam, vysvětlení, popis, přesný význam, informace

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Kyška? resp. co znamená slovo Kyška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kyška, odpověď na dotaz co je to Kyška?. Víte např. kdo to je Jindřich Forejt? Znáte a víte kdo je Hobit? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nápoje). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.