Co je to?
Definice výrazu Kyška. Co znamená odborný pojem Kyška z kategorie Nápoje?

Co to je Kyška? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Kyška?

Kyška je mléčný nápoj, který se podobá zákysu. Vzniká za pomoci smetanové kultury a řadí se k zakysaným mléčným výrobkům. Kyška je ceněna pro obsah probiotických kultur. Ty podporují činnost střev a jsou důležité pro imunitní systém.
Kyška je také bohatá na vápník, je tedy i prevencí osteoporózy. Je také lépe stravitelná než mléko.

Význam slova, termín, co je to Kyška? Definice výrazu Kyška. Co znamená odborný pojem Kyška z kategorie Nápoje?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Kyška patří do kategorie Nápoje

Klíčová slova: Kyška, význam, slovník, formulace, popis, význam pojmu, Nápoje, definice, synonymum, termín, přesný výraz, wiki, přesný význam, pojem, Nápoje, heslo

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Kyška? resp. jaký je přesný význam slova Kyška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kyška, odpověď na dotaz co je to Kyška?. Víte např. kdo to je Bedřich Smetana? Znáte a víte kdo je Jiří Menzel? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.