Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kvetoucí čaj. Co znamená pojem Kvetoucí čaj z kategorie Nápoje?

Co je to Kvetoucí čaj? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Kvetoucí čaj

Kvetoucí čaj je speciální druh čaje, známý z čínské historie. Čajové lístky se ručně svazují tak, aby ukrývaly květ – například ibišek, jasmín, měsíček, lilii nebo chryzantému.
Původně byly kvetoucí čaje určeny panovníkům a císařskému dvoru. V Čínské lidové republice byly zakázány, nyní se staly exportním artiklem. Umisťují se do skleněné nádoby a je možné použít je vícekrát. Květ může ještě nějakou dobu sloužit jako dekorace.

Význam slova, termín, co je to Kvetoucí čaj? Definice odborného termínu, slova Kvetoucí čaj. Co znamená pojem Kvetoucí čaj z kategorie Nápoje?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Kvetoucí čaj? Pak se o ní podělte s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Kvetoucí čaj je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: formulace, synonymum, informace, co znamená, termín, Nápoje, přesný význam, co to je, Kvetoucí čaj, pojem, definice, Kvetoucí čaj, význam slova, wiki, Nápoje, přesný výraz

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Kvetoucí čaj? resp. co znamená výraz Kvetoucí čaj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kvetoucí čaj, odpověď na dotaz co je to Kvetoucí čaj?. Víte např. kdo to je Student? Znáte a víte kdo je Karel IV? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nápoje. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.