Co je to?
Definice výrazu Kondenzované mléko. Co znamená odborný pojem Kondenzované mléko z kategorie Nápoje?

Co to je Kondenzované mléko? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Kondenzované mléko?

Kondenzované mléko se vyrábí z mléka nebo smetany, kdy dochází k částečnému odpaření vody (až polovina objemu). Do výchozí suroviny se ještě někdy přidává smetana, sušené mléko nebo obě ingredience, pouze však v malém množství. Kondenzované mléko má dvojnásobek živin i množství energie, ale při homogenizaci a sterilaci dochází k významným ztrátám vitamínů, především C a B1. Toto mléko se prodává buď neslazené nebo slazené, popřípadě s různými příchutěmi.

Význam slova, termín, co je to Kondenzované mléko? Definice výrazu Kondenzované mléko. Co znamená odborný pojem Kondenzované mléko z kategorie Nápoje?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Kondenzované mléko patří do kategorie Nápoje

Klíčová slova: přesný význam, informace, Kondenzované mléko, vysvětlení, wiki, co to je, heslo, synonymum, význam, přesný výraz, co znamená, slovník, termín, Nápoje, definice, význam slova

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Kondenzované mléko? resp. co to je Kondenzované mléko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kondenzované mléko, odpověď na dotaz co je to Kondenzované mléko?. Víte např. kdo to je Barbora Šámalová? Znáte a víte kdo je Monika Absolonová? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Nápoje. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.