Co je to?
Definice výrazu Kondenzované mléko. Co znamená odborný pojem Kondenzované mléko z kategorie Nápoje?

Co to je Kondenzované mléko? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Kondenzované mléko?

Kondenzované mléko se vyrábí z mléka nebo smetany, kdy dochází k částečnému odpaření vody (až polovina objemu). Do výchozí suroviny se ještě někdy přidává smetana, sušené mléko nebo obě ingredience, pouze však v malém množství. Kondenzované mléko má dvojnásobek živin i množství energie, ale při homogenizaci a sterilaci dochází k významným ztrátám vitamínů, především C a B1. Toto mléko se prodává buď neslazené nebo slazené, popřípadě s různými příchutěmi.

Význam slova, termín, co je to Kondenzované mléko? Definice výrazu Kondenzované mléko. Co znamená odborný pojem Kondenzované mléko z kategorie Nápoje?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Kondenzované mléko se nachází v kategorii Nápoje

Klíčová slova: Nápoje, Kondenzované mléko, slovník, přesný výraz, slovo, význam slova, co to je, Kondenzované mléko, co znamená, definice, wiki, termín, synonymum, význam pojmu, vysvětlení, Nápoje

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Kondenzované mléko? resp. jaký je význam slova Kondenzované mléko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kondenzované mléko, odpověď na dotaz co je to Kondenzované mléko?. Víte např. kdo to je Fantomas? Znáte a víte kdo je Monika Absolonová? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Kondenzované mléko hledat i v jiných kategoriích (než Nápoje) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.