Co je to?
Definice výrazu Kondenzované mléko. Co znamená odborný pojem Kondenzované mléko z kategorie Nápoje?

Co to je Kondenzované mléko? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Kondenzované mléko

Kondenzované mléko se vyrábí z mléka nebo smetany, kdy dochází k částečnému odpaření vody (až polovina objemu). Do výchozí suroviny se ještě někdy přidává smetana, sušené mléko nebo obě ingredience, pouze však v malém množství. Kondenzované mléko má dvojnásobek živin i množství energie, ale při homogenizaci a sterilaci dochází k významným ztrátám vitamínů, především C a B1. Toto mléko se prodává buď neslazené nebo slazené, popřípadě s různými příchutěmi.

Význam slova, termín, co je to Kondenzované mléko? Definice výrazu Kondenzované mléko. Co znamená odborný pojem Kondenzované mléko z kategorie Nápoje?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Kondenzované mléko? Pak se o ní podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Kondenzované mléko patří do sekce Nápoje

Klíčová slova: formulace, Nápoje, vysvětlení, wiki, termín, popis, pojem, informace, přesný výraz, přesný význam, Kondenzované mléko, Nápoje, význam pojmu, slovník, význam slova

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Kondenzované mléko? resp. co to je Kondenzované mléko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kondenzované mléko, odpověď na dotaz co je to Kondenzované mléko?. Víte např. kdo to je Múza? Znáte a víte kdo je Poseidón? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Nápoje. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.