Co je to?
Definice výrazu Kombucha. Co znamená odborný pojem Kombucha z kategorie Nápoje?

Co to je Kombucha? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Kombucha?

Kombucha je léčebný nápoj známý již od starověku. Pochází z Asie, odkud se rozšířil do dalších zemí. Je znám i pod dalšími názvy, jako je kombuchové víno či čajový kefír. Kromě toho, že je kombuchový nápoj chutný, přisuzují se mu také výrazně příznivé zdravotní účinky. V minulosti se kombucha používala jako lék, později její sláva zanikala, renezanci zažívá v posledních letech.
Nápoj vzniká v roztoku cukru a čaje, ve kterém kombuchová houba žije. Má tvar terčíku a vypadá jako houba. Způsobuje kvašení a po patřičné době tak vznikne kombuchový nápoj.

Význam slova, termín, co je to Kombucha? Definice výrazu Kombucha. Co znamená odborný pojem Kombucha z kategorie Nápoje?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Kombucha s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Kombucha je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: Nápoje, termín, co znamená, význam pojmu, Kombucha, slovo, heslo, co to je, význam slova, přesný výraz, wiki, synonymum, slovník, vysvětlení, Nápoje, popis

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Kombucha? resp. jaký je význam slova Kombucha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kombucha, odpověď na dotaz co je to Kombucha?. Víte např. kdo to je Hasan Nasralláh? Znáte a víte kdo je Jan Lucemburský? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nápoje). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?