Co je to?
Definice výrazu, termínu Izotonický nápoj. Co znamená odborný pojem Izotonický nápoj z kategorie Nápoje?

Co je to Izotonický nápoj? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Izotonický nápoj

Izotonický nápoj zajišťuje organizmu rychlé obnovení elektrolytů a tekutin, k jejichž ztrátě došlo při intenzivní fyzické aktivitě. Pro izotonické nápoje je typická vyvážená hladina iontů. Jsou v nich obsaženy důležité minerální látky jako sodík nebo karbohydráty.
Izotonické nápoje hydratují a dodávají energii při i po sportovní aktivitě. Používají je jak sportovní nadšenci, tak profesionální sportovci, protože prospěšné látky z izotonických nápoj se vstřebávají rychleji než voda.

Význam slova, termín, co je to Izotonický nápoj? Definice výrazu, termínu Izotonický nápoj. Co znamená odborný pojem Izotonický nápoj z kategorie Nápoje?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Izotonický nápoj s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Izotonický nápoj patří do kategorie Nápoje

Klíčová slova: význam, wiki, Izotonický nápoj, definice, význam slova, pojem, co to je, heslo, přesný výraz, popis, slovník, synonymum, vysvětlení, formulace, Izotonický nápoj, význam pojmu

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Izotonický nápoj? resp. co se skrývá pod slovem Izotonický nápoj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Izotonický nápoj, odpověď na dotaz co je to Izotonický nápoj?. Víte např. kdo to je Robert Kiyosaki? Znáte a víte kdo je Humanista? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nápoje Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.