Co je to?
Definice výrazu, termínu Izotonický nápoj. Co znamená odborný pojem Izotonický nápoj z kategorie Nápoje?

Co je to Izotonický nápoj? Význam slova

Co znamená termín Izotonický nápoj? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Izotonický nápoj zajišťuje organizmu rychlé obnovení elektrolytů a tekutin, k jejichž ztrátě došlo při intenzivní fyzické aktivitě. Pro izotonické nápoje je typická vyvážená hladina iontů. Jsou v nich obsaženy důležité minerální látky jako sodík nebo karbohydráty.
Izotonické nápoje hydratují a dodávají energii při i po sportovní aktivitě. Používají je jak sportovní nadšenci, tak profesionální sportovci, protože prospěšné látky z izotonických nápoj se vstřebávají rychleji než voda.

Význam slova, termín, co je to Izotonický nápoj? Definice výrazu, termínu Izotonický nápoj. Co znamená odborný pojem Izotonický nápoj z kategorie Nápoje?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Izotonický nápoj? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Izotonický nápoj je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: Izotonický nápoj, slovo, Nápoje, termín, definice, heslo, Izotonický nápoj, slovník, vysvětlení, přesný výraz, Nápoje, význam pojmu, pojem, formulace, synonymum, wiki

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Izotonický nápoj? resp. co to je Izotonický nápoj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Izotonický nápoj, odpověď na dotaz co je to Izotonický nápoj?. Víte např. kdo to je Rezident? Znáte a víte kdo je Humanista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Izotonický nápoj v jiné sekci než Nápoje. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.