Co je to?
Definice výrazu, termínu Izotonický nápoj. Co znamená odborný pojem Izotonický nápoj z kategorie Nápoje?

Co je to Izotonický nápoj? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Izotonický nápoj

Izotonický nápoj zajišťuje organizmu rychlé obnovení elektrolytů a tekutin, k jejichž ztrátě došlo při intenzivní fyzické aktivitě. Pro izotonické nápoje je typická vyvážená hladina iontů. Jsou v nich obsaženy důležité minerální látky jako sodík nebo karbohydráty.
Izotonické nápoje hydratují a dodávají energii při i po sportovní aktivitě. Používají je jak sportovní nadšenci, tak profesionální sportovci, protože prospěšné látky z izotonických nápoj se vstřebávají rychleji než voda.

Význam slova, termín, co je to Izotonický nápoj? Definice výrazu, termínu Izotonický nápoj. Co znamená odborný pojem Izotonický nápoj z kategorie Nápoje?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Izotonický nápoj) můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Izotonický nápoj patří do sekce Nápoje

Klíčová slova: heslo, termín, co to je, slovo, přesný výraz, vysvětlení, synonymum, význam pojmu, přesný význam, Izotonický nápoj, popis, pojem, informace, význam, slovník

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Izotonický nápoj? resp. co to je Izotonický nápoj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Izotonický nápoj, odpověď na dotaz co je to Izotonický nápoj?. Víte např. kdo to je Deprivant? Znáte a víte kdo je Donald Trump? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Izotonický nápoj i v jiných kategoriích (než Nápoje). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.