Co je to?
Výraz, termín, definice slova Iontový nápoj. Co znamená odborný pojem Iontový nápoj z kategorie Nápoje?

Co je to Iontový nápoj? Význam slova

Co znamená termín Iontový nápoj? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Iontový nápoj se používá v situacích, kdy v těle dochází k většímu úbytku tekutin a tím i iontů. Organizmus se tak dostává do značné nerovnováhy a může dojít ke křečím nebo dokonce ke kolapsu.
Iontový nápoj dodává tělu ionty a minerály v průběhu celého fyzického výkonu a současně zamezuje dalšímu odplavování těchto látek z těla. Výkon je pak stálý a zásobování těla plynulé. Iontový nápoj je i dobrou prevencí následků náročných fyzických výkonů.

Význam slova, termín, co je to Iontový nápoj? Výraz, termín, definice slova Iontový nápoj. Co znamená odborný pojem Iontový nápoj z kategorie Nápoje?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Iontový nápoj sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Iontový nápoj patří do sekce Nápoje

Klíčová slova: pojem, heslo, definice, Iontový nápoj, synonymum, Iontový nápoj, význam, wiki, slovník, popis, význam pojmu, Nápoje, co znamená, přesný význam, termín, Nápoje

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Iontový nápoj? resp. co se skrývá pod slovem Iontový nápoj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Iontový nápoj, odpověď na dotaz co je to Iontový nápoj?. Víte např. kdo to je Bruncvík? Znáte a víte kdo je Fašista? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Iontový nápoj hledat i v jiných kategoriích (než Nápoje) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.