Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Hypotonický nápoj. Co znamená pojem Hypotonický nápoj z kategorie Nápoje?

Co to je Hypotonický nápoj? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Hypotonický nápoj

Hypotonický nápoj je tekutina, kterou je vhodné pít při tělesné námaze vyšší intenzity. Hypotonický nápoj je vhodný například při vytrvalostních sportech trvajících déle než hodinu.
Jeho obsah zajistí tělu dostatečný přísun elektrolytů i tekutiny, o kterou organizmus zvýšeným dýcháním a pocením při sportu přichází. Hypotonický nápoj prostřednictvím osmózy proniká do buňky, má nižší osmotický tlak a vyrovnává koncentraci v buňce a jejím okolí.

Význam slova, termín, co je to Hypotonický nápoj? Odborný termín, výraz, slovo Hypotonický nápoj. Co znamená pojem Hypotonický nápoj z kategorie Nápoje?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Hypotonický nápoj) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Hypotonický nápoj patří do kategorie Nápoje

Klíčová slova: Hypotonický nápoj, co znamená, Hypotonický nápoj, termín, přesný výraz, slovo, význam, wiki, Nápoje, Nápoje, co to je, informace, pojem, formulace, význam pojmu, význam slova

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Hypotonický nápoj? resp. jaká je definice termínu Hypotonický nápoj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hypotonický nápoj, odpověď na dotaz co je to Hypotonický nápoj?. Víte např. kdo to je Trapper? Znáte a víte kdo je Atomista? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Hypotonický nápoj hledat i v jiných kategoriích (než Nápoje) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.