Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Hypotonický nápoj. Co znamená pojem Hypotonický nápoj z kategorie Nápoje?

Co to je Hypotonický nápoj? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Hypotonický nápoj?

Hypotonický nápoj je tekutina, kterou je vhodné pít při tělesné námaze vyšší intenzity. Hypotonický nápoj je vhodný například při vytrvalostních sportech trvajících déle než hodinu.
Jeho obsah zajistí tělu dostatečný přísun elektrolytů i tekutiny, o kterou organizmus zvýšeným dýcháním a pocením při sportu přichází. Hypotonický nápoj prostřednictvím osmózy proniká do buňky, má nižší osmotický tlak a vyrovnává koncentraci v buňce a jejím okolí.

Význam slova, termín, co je to Hypotonický nápoj? Odborný termín, výraz, slovo Hypotonický nápoj. Co znamená pojem Hypotonický nápoj z kategorie Nápoje?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Hypotonický nápoj se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Hypotonický nápoj je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: popis, Nápoje, Nápoje, význam slova, Hypotonický nápoj, význam, definice, wiki, slovník, synonymum, pojem, vysvětlení, heslo, význam pojmu, formulace

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Hypotonický nápoj? resp. jaká je definice termínu Hypotonický nápoj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hypotonický nápoj, odpověď na dotaz co je to Hypotonický nápoj?. Víte např. kdo to je Conchita Wurst? Znáte a víte kdo je Daniel Farnbauer? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Hypotonický nápoj i v jiných kategoriích (než Nápoje). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.