Co je to?
Definice odborného termínu, slova Hypertonický nápoj. Co znamená pojem Hypertonický nápoj z kategorie Nápoje?

Co je to Hypertonický nápoj? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Hypertonický nápoj?

Hypertonický nápoj patří k tekutinám, jejichž požívání by mělo být velice opatrné. Při nevhodném používání se narušuje vnitřní rovnováha organizmu a dochází ke snížení výkonnosti. Hypertonický nápoj je dobré použít pouze v době, kdy organizmu schází velké množství elektrolytů, ne však přímo v průběhu zátěže.
Při fyzické zátěži je nutno hypertonický nápoj patřičně naředit. Tento nápoj má vyšší osmotický tlak než tělesné tekutiny. Jeho hlavním úkolem je vyrovnání hladiny krevního cukru a dodání energie.

Význam slova, termín, co je to Hypertonický nápoj? Definice odborného termínu, slova Hypertonický nápoj. Co znamená pojem Hypertonický nápoj z kategorie Nápoje?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Hypertonický nápoj můžete sdílet s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Hypertonický nápoj je v sekci Nápoje

Klíčová slova: vysvětlení, Nápoje, popis, co znamená, termín, formulace, přesný význam, pojem, synonymum, wiki, význam slova, Nápoje, heslo, co to je, slovník

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Hypertonický nápoj? resp. co je to Hypertonický nápoj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hypertonický nápoj, odpověď na dotaz co je to Hypertonický nápoj?. Víte např. kdo to je Parsifal? Znáte a víte kdo je Farář? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nápoje Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.