Co je to?
Definice odborného termínu, slova Hypertonický nápoj. Co znamená pojem Hypertonický nápoj z kategorie Nápoje?

Co je to Hypertonický nápoj? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Hypertonický nápoj

Hypertonický nápoj patří k tekutinám, jejichž požívání by mělo být velice opatrné. Při nevhodném používání se narušuje vnitřní rovnováha organizmu a dochází ke snížení výkonnosti. Hypertonický nápoj je dobré použít pouze v době, kdy organizmu schází velké množství elektrolytů, ne však přímo v průběhu zátěže.
Při fyzické zátěži je nutno hypertonický nápoj patřičně naředit. Tento nápoj má vyšší osmotický tlak než tělesné tekutiny. Jeho hlavním úkolem je vyrovnání hladiny krevního cukru a dodání energie.

Význam slova, termín, co je to Hypertonický nápoj? Definice odborného termínu, slova Hypertonický nápoj. Co znamená pojem Hypertonický nápoj z kategorie Nápoje?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Hypertonický nápoj se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Hypertonický nápoj je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: význam slova, přesný význam, heslo, co to je, informace, význam, synonymum, Nápoje, Nápoje, slovník, termín, Hypertonický nápoj, definice, vysvětlení, popis

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Hypertonický nápoj? resp. jaká je definice termínu Hypertonický nápoj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hypertonický nápoj, odpověď na dotaz co je to Hypertonický nápoj?. Víte např. kdo to je Parsifal? Znáte a víte kdo je Farář? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nápoje). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.