Co je to?
Výraz, termín, definice slova Grenadina. Co znamená odborný pojem Grenadina z kategorie Nápoje?

Co je to Grenadina? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Grenadina

Grenadina je sirup získaných z granátových jablek. Jedná se o nealkoholický likér, který se využívá při přípravě koktejlů. Dodává míchaným nápojům nejen výraznou červenou barvu, ale i zajímavou chuť. K oblíbeným koktejlům s přidáním grenadiny patří například Tequila Sunrise. Grenadina se obvykle míchá s pomerančovým džusem.
K dostání je více druhů tohoto sirupu, levnější varianty se vyrábějí z koncentrátů, nejkvalitnější produkty pocházejí ze správně vyzrálých jablek z oblasti Karibiku.

Význam slova, termín, co je to Grenadina? Výraz, termín, definice slova Grenadina. Co znamená odborný pojem Grenadina z kategorie Nápoje?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Grenadina s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Grenadina se nachází v sekci Nápoje

Co znamená pojem Grenadina? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Grenadina je sirup vyrobený z granátových jablek. Své uplatnění nachází především v míchaných nápojích, hlavně pro svou sytě červenou barvu a specifickou hořkosladkou chuť. Typickým nápojem z grenadiny je Tequila sunrise. Navzdory tomu, že je to „pouhý“ sirup, není to levná záležitost, kterou smícháte se sodovkou a máte skvělou limonádu. Koupit se dá téměř výhradně ve specializovaných prodejnách a za podobnou cenu, jako lepší víno.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: heslo, přesný význam, význam slova, pojem, Grenadina, formulace, slovník, význam, popis, informace, popis, přesný výraz, co to je, Nápoje, co znamená

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Grenadina? resp. jaký je přesný význam slova Grenadina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Grenadina, odpověď na dotaz co je to Grenadina?. Víte např. kdo to je Popelka? Znáte a víte kdo je Neurolog? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Grenadina i v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.