Co je to?
Výraz, termín, definice slova Grenadina. Co znamená odborný pojem Grenadina z kategorie Nápoje?

Co je to Grenadina? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Grenadina

Grenadina je sirup získaných z granátových jablek. Jedná se o nealkoholický likér, který se využívá při přípravě koktejlů. Dodává míchaným nápojům nejen výraznou červenou barvu, ale i zajímavou chuť. K oblíbeným koktejlům s přidáním grenadiny patří například Tequila Sunrise. Grenadina se obvykle míchá s pomerančovým džusem.
K dostání je více druhů tohoto sirupu, levnější varianty se vyrábějí z koncentrátů, nejkvalitnější produkty pocházejí ze správně vyzrálých jablek z oblasti Karibiku.

Význam slova, termín, co je to Grenadina? Výraz, termín, definice slova Grenadina. Co znamená odborný pojem Grenadina z kategorie Nápoje?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Grenadina s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Grenadina se nachází v kategorii Nápoje

Klíčová slova: formulace, pojem, popis, definice, termín, význam slova, heslo, co to je, co znamená, Nápoje, Grenadina, Grenadina, význam, wiki, Nápoje, synonymum

Co znamená pojem Grenadina? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Grenadina je sirup vyrobený z granátových jablek. Své uplatnění nachází především v míchaných nápojích, hlavně pro svou sytě červenou barvu a specifickou hořkosladkou chuť. Typickým nápojem z grenadiny je Tequila sunrise. Navzdory tomu, že je to „pouhý“ sirup, není to levná záležitost, kterou smícháte se sodovkou a máte skvělou limonádu. Koupit se dá téměř výhradně ve specializovaných prodejnách a za podobnou cenu, jako lepší víno.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Grenadina? resp. co přesně označuje termín Grenadina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Grenadina, odpověď na dotaz co je to Grenadina?. Víte např. kdo to je Karel Janeček? Znáte a víte kdo je Manipulátor? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.