Co je to?
Výraz, termín, definice slova Genmaiča. Co znamená odborný pojem Genmaiča z kategorie Nápoje?

Co je to Genmaiča? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Genmaiča?

Genmaiča je druh japonského čaje. Čaj se sice původně pěstoval v Číně, ale Japonsko má svou vlastní typickou čajovou tradici. Jedno ze specialit je právě genmaiča. Jde o zelený čaj, který se smíchá půl na půl s loupanou hnědou praženou rýží. Má snížený obsah kofeinu, je zásaditý a slouží i k podpoře trávení.
Charakteristickou vůni i chuť získává tento čaj jinou technologií výroby, kdy se k zastavení oxidace používá horká pára.

Význam slova, termín, co je to Genmaiča? Výraz, termín, definice slova Genmaiča. Co znamená odborný pojem Genmaiča z kategorie Nápoje?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Genmaiča můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Genmaiča je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: slovník, definice, přesný význam, Genmaiča, wiki, Nápoje, termín, popis, formulace, význam slova, pojem, co znamená, synonymum, vysvětlení, přesný výraz, význam

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Genmaiča? resp. jaká je definice slova Genmaiča? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Genmaiča, odpověď na dotaz co je to Genmaiča?. Víte např. kdo to je Karel Komárek? Znáte a víte kdo je Mesiáš? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nápoje). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.