Co je to?
Výraz, termín, definice slova Genmaiča. Co znamená odborný pojem Genmaiča z kategorie Nápoje?

Co je to Genmaiča? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Genmaiča?

Genmaiča je druh japonského čaje. Čaj se sice původně pěstoval v Číně, ale Japonsko má svou vlastní typickou čajovou tradici. Jedno ze specialit je právě genmaiča. Jde o zelený čaj, který se smíchá půl na půl s loupanou hnědou praženou rýží. Má snížený obsah kofeinu, je zásaditý a slouží i k podpoře trávení.
Charakteristickou vůni i chuť získává tento čaj jinou technologií výroby, kdy se k zastavení oxidace používá horká pára.

Význam slova, termín, co je to Genmaiča? Výraz, termín, definice slova Genmaiča. Co znamená odborný pojem Genmaiča z kategorie Nápoje?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Genmaiča se nachází v kategorii Nápoje

Klíčová slova: Genmaiča, informace, Nápoje, formulace, slovo, Genmaiča, význam, definice, význam slova, wiki, přesný výraz, co znamená, co to je, slovník, Nápoje, synonymum

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Genmaiča? resp. jaký je význam pojmu Genmaiča? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Genmaiča, odpověď na dotaz co je to Genmaiča?. Víte např. kdo to je Vodník? Znáte a víte kdo je Mesiáš? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Genmaiča hledat i v jiných kategoriích (než Nápoje) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.