Co je to?
Odborný výraz, definice slova Gainer. Co znamená pojem Gainer z kategorie Nápoje?

Co je to Gainer? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Gainer?

Termín gainer je dobře známý v oblasti sportu. Jedná se o koncentrát složený ze sacharidů a bílkovin a jeho úkolem je rychlé doplnění energie po tréninku za účelem růstu svalové hmoty.

Význam slova, termín, co je to Gainer? Odborný výraz, definice slova Gainer. Co znamená pojem Gainer z kategorie Nápoje?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Gainer) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Gainer je v kategorii Nápoje

Co znamená pojem Gainer? Výraz, definice slova z Wikipedie

Gainer je sacharido-proteinový koncentrát, který slouží ke zvýšení tělesné hmotnosti a to nejen u sportovců, ale i u běžných lidí. Sportovcům slouží po náročném fyzickém tréninku jako rychlý příjem energie, který je nezbytný pro nárůst hmoty a síly. Používá se také k doplnění svalového glykogenu pro vyšší výdrž a výkonnost.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: popis, přesný význam, definice, význam, slovo, slovník, Nápoje, informace, heslo, význam slova, co znamená, Gainer, termín, synonymum, wiki

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Gainer? resp. jaká je definice termínu Gainer? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gainer, odpověď na dotaz co je to Gainer?. Víte např. kdo to je Jednatel? Znáte a víte kdo je Metrosexuál? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Gainer i v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.