Co je to?
Odborný výraz, definice slova Frapé. Co znamená pojem Frapé z kategorie Nápoje?

Co je to Frapé? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Frapé?

Frapé je varianta kávy typická pro oblasti s horkým podnebím, konkrétně pro Řecko a Kypr. Frapé se podává studené a má hustou pěnu. Vyrábí se z instatní kávy, studené vody a lze ho dochutit cukrem. Objevil ho náhodou jeden zaměstnanec firmy Nestlé v roce 1957 na mezinárodní výstavě v Soluni, když řešil, jak vyrobit čokoládový nápoj pro děti a scházela mu horká voda.


Co je to Frapé? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Frapé. Co znamená pojem Frapé z kategorie Nápoje?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Frapé? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Frapé je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: definice, význam, termín, odborné názvosloví, wiki, pojem, vysvětlení, lexikon, co to je, význam pojmu, názvosloví, slovo, slovník, informace, terminus technicus, heslo, formulace, popis


Pojem Frapé je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Frapé? Definice slova, termínu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Frappé je studená káva s hustou pěnou hojně užívaná v Řecku a na Kypru. Na výrobu se používá instantní káva, nejlépe sušená tzv. sprayováním.

Více informací o pojmu Frapé lze najít v následujících zdrojích

Najít heslo Frapé ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Frapé ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Frapé ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Frapé na Youtube

Vyhledat pojem Frapé ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Frapé na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Frapé například ve Wikizdrojích, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Frapé? resp. co znamená Frapé? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Frapé, odpověď na dotaz co je to Frapé?. Víte např. kdo to je Kripl? Znáte a víte kdo je Cracker? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Nápoje). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.