Co je to?
Odborný výraz, definice slova Frapé. Co znamená pojem Frapé z kategorie Nápoje?

Co je to Frapé? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Frapé

Frapé je varianta kávy typická pro oblasti s horkým podnebím, konkrétně pro Řecko a Kypr. Frapé se podává studené a má hustou pěnu. Vyrábí se z instatní kávy, studené vody a lze ho dochutit cukrem. Objevil ho náhodou jeden zaměstnanec firmy Nestlé v roce 1957 na mezinárodní výstavě v Soluni, když řešil, jak vyrobit čokoládový nápoj pro děti a scházela mu horká voda.

Význam slova, termín, co je to Frapé? Odborný výraz, definice slova Frapé. Co znamená pojem Frapé z kategorie Nápoje?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Frapé) můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Frapé je v kategorii Nápoje

Co znamená pojem Frapé? Výraz, definice slova z Wikipedie

Frappé je studená káva s hustou pěnou hojně užívaná v Řecku a na Kypru. Na výrobu se používá instantní káva, nejlépe sušená tzv. sprayováním.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: význam slova, definice, co znamená, vysvětlení, Frapé, Nápoje, formulace, popis, heslo, přesný výraz, popis, informace, termín, význam, wiki

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Frapé? resp. jaká je definice termínu Frapé? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Frapé, odpověď na dotaz co je to Frapé?. Víte např. kdo to je Premiér? Znáte a víte kdo je Karel Janeček? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Frapé v jiné sekci než Nápoje. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.