Co je to?
Definice odborného termínu, slova Fortifikace. Co znamená pojem Fortifikace z kategorie Nápoje?

Co je to Fortifikace? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Fortifikace

Fortifikace je jiný název pro opevnění. Jedná se o druh stavby, popřípadě úpravy terénu, která byla postavena nebo vybudována jako ochrana jiné stavby nebo strategické polohy. První opevnění vznikala již v dávnověku z potřeby člověka ochránit sebe a svou rodinu, popř. majetek.
K typickým fortifikacím patří městské hradby. Tyto stavby mohou být stále nebo dočasné. Dočasné fortifikace se označují jako polní.

Význam slova, termín, co je to Fortifikace? Definice odborného termínu, slova Fortifikace. Co znamená pojem Fortifikace z kategorie Nápoje?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Fortifikace se nachází v kategorii Nápoje

Klíčová slova: Fortifikace, co znamená, formulace, heslo, definice, přesný výraz, termín, wiki, co to je, pojem, synonymum, informace, Nápoje, význam slova, význam pojmu, význam

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Fortifikace? resp. co je to Fortifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fortifikace, odpověď na dotaz co je to Fortifikace?. Víte např. kdo to je Sluha? Znáte a víte kdo je Alexandr Mitrofanov? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Fortifikace hledat i v jiných kategoriích (než Nápoje) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.