Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Earl Grey. Co znamená pojem Earl Grey z kategorie Nápoje?

Co to je Earl Grey? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Earl Grey

Earl Grey je čaj pocházející z Cejlonu. Je rozšířen po celém světě, pro svou vysokou kvalitu je využíván do porcovaných čajů. Je ho možno pěstovat i ve vysokých polohách. Earl Grey se sklízí třikrát do roka a oxidace lístků probíhá na velkých sítech tak dlouho, až dostanou zlatohnědou barvu. Pak se rolují, lámají a suší.
Tento jemný čaj se obohacuje bergamotem. Tuto zvláštní chuť ocenil i britský předseda vlády hrabě Grey, jehož jméno čaj nese.

Význam slova, termín, co je to Earl Grey? Odborný termín, výraz, slovo Earl Grey. Co znamená pojem Earl Grey z kategorie Nápoje?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Earl Grey? Pak se o tuto stránku podělte se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Earl Grey je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: co znamená, Nápoje, heslo, slovo, wiki, Earl Grey, slovník, synonymum, termín, formulace, Earl Grey, co to je, význam, definice, přesný výraz, popis

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Earl Grey? resp. co se skrývá pod slovem Earl Grey? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Earl Grey, odpověď na dotaz co je to Earl Grey?. Víte např. kdo to je Džambulka? Znáte a víte kdo je Duch Svatý? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Earl Grey v jiné sekci než Nápoje. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.