Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Earl Grey. Co znamená pojem Earl Grey z kategorie Nápoje?

Co to je Earl Grey? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Earl Grey

Earl Grey je čaj pocházející z Cejlonu. Je rozšířen po celém světě, pro svou vysokou kvalitu je využíván do porcovaných čajů. Je ho možno pěstovat i ve vysokých polohách. Earl Grey se sklízí třikrát do roka a oxidace lístků probíhá na velkých sítech tak dlouho, až dostanou zlatohnědou barvu. Pak se rolují, lámají a suší.
Tento jemný čaj se obohacuje bergamotem. Tuto zvláštní chuť ocenil i britský předseda vlády hrabě Grey, jehož jméno čaj nese.

Význam slova, termín, co je to Earl Grey? Odborný termín, výraz, slovo Earl Grey. Co znamená pojem Earl Grey z kategorie Nápoje?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Earl Grey patří do sekce Nápoje

Klíčová slova: význam slova, význam pojmu, Earl Grey, synonymum, slovo, přesný výraz, informace, popis, co znamená, význam, heslo, wiki, přesný význam, definice, vysvětlení, slovník

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Earl Grey? resp. co to je Earl Grey? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Earl Grey, odpověď na dotaz co je to Earl Grey?. Víte např. kdo to je Řezník? Znáte a víte kdo je Duch Svatý? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Nápoje. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.