Co je to?
Odborný výraz, definice slova Džezva. Co znamená pojem Džezva z kategorie Nápoje?

Co je to Džezva? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Džezva?

Džezva je kovová nádoba používaná k přípravě arabské nebo turecké kávy. Bývá vyrobena z mědi. Směrem ode dna k hrdlu se zužuje a aby se o piják kávy nepopálil, je vybavena dlouhou rukojetí. Objem džezvy není příliš velký, cca 0,5 litru.

Význam slova, termín, co je to Džezva? Odborný výraz, definice slova Džezva. Co znamená pojem Džezva z kategorie Nápoje?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Džezva s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Džezva se nachází v kategorii Nápoje

Klíčová slova: termín, Nápoje, význam pojmu, informace, Džezva, slovo, Nápoje, popis, přesný výraz, přesný význam, význam slova, vysvětlení, formulace, definice, význam, slovník

Co znamená pojem Džezva? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Džezva je obvykle kovová nádoba kónického tvaru s dlouhým rovným držadlem užívaná k vaření arabské či turecké kávy.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Džezva? resp. co se skrývá pod slovem Džezva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Džezva, odpověď na dotaz co je to Džezva?. Víte např. kdo to je Čubka? Znáte a víte kdo je Lampasák? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Džezva i v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.