Co je to?
Odborný výraz, definice slova Džezva. Co znamená pojem Džezva z kategorie Nápoje?

Co je to Džezva? Význam slova

Co znamená termín Džezva? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Džezva je kovová nádoba používaná k přípravě arabské nebo turecké kávy. Bývá vyrobena z mědi. Směrem ode dna k hrdlu se zužuje a aby se o piják kávy nepopálil, je vybavena dlouhou rukojetí. Objem džezvy není příliš velký, cca 0,5 litru.

Význam slova, termín, co je to Džezva? Odborný výraz, definice slova Džezva. Co znamená pojem Džezva z kategorie Nápoje?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Džezva) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Džezva je v kategorii Nápoje

Co znamená pojem Džezva? Výraz, definice slova z Wikipedie

Džezva je obvykle kovová nádoba kónického tvaru s dlouhým rovným držadlem užívaná k vaření arabské či turecké kávy.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Klíčová slova: přesný výraz, Nápoje, termín, význam slova, definice, synonymum, slovník, formulace, co znamená, informace, Džezva, pojem, význam, význam pojmu, co to je

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Džezva? resp. co znamená slovo Džezva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Džezva, odpověď na dotaz co je to Džezva?. Víte např. kdo to je Opat? Znáte a víte kdo je Prorektor? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Nápoje. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.