Co je to?
Odborný výraz, definice slova Džezva. Co znamená pojem Džezva z kategorie Nápoje?

Co je to Džezva? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Džezva?

Džezva je kovová nádoba používaná k přípravě arabské nebo turecké kávy. Bývá vyrobena z mědi. Směrem ode dna k hrdlu se zužuje a aby se o piják kávy nepopálil, je vybavena dlouhou rukojetí. Objem džezvy není příliš velký, cca 0,5 litru.

Význam slova, termín, co je to Džezva? Odborný výraz, definice slova Džezva. Co znamená pojem Džezva z kategorie Nápoje?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Džezva je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: význam slova, heslo, přesný význam, Džezva, wiki, definice, Nápoje, informace, popis, synonymum, co to je, Nápoje, vysvětlení, pojem, význam pojmu, co znamená

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Džezva?

Džezva je obvykle kovová nádoba kónického tvaru s dlouhým rovným držadlem užívaná k vaření arabské či turecké kávy.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Džezva? resp. co to je Džezva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Džezva, odpověď na dotaz co je to Džezva?. Víte např. kdo to je Rupert Murdoch? Znáte a víte kdo je Lampasák? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nápoje). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.