Co je to?
Odborný výraz, definice slova Džezva. Co znamená pojem Džezva z kategorie Nápoje?

Co je to Džezva? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Džezva?

Džezva je kovová nádoba používaná k přípravě arabské nebo turecké kávy. Bývá vyrobena z mědi. Směrem ode dna k hrdlu se zužuje a aby se o piják kávy nepopálil, je vybavena dlouhou rukojetí. Objem džezvy není příliš velký, cca 0,5 litru.

Význam slova, termín, co je to Džezva? Odborný výraz, definice slova Džezva. Co znamená pojem Džezva z kategorie Nápoje?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Džezva s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Džezva se nachází v sekci Nápoje

Co znamená pojem Džezva? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Džezva je obvykle kovová nádoba kónického tvaru s dlouhým rovným držadlem užívaná k vaření arabské či turecké kávy.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: význam pojmu, vysvětlení, slovo, přesný výraz, formulace, Nápoje, význam, co to je, přesný význam, termín, Džezva, informace, význam slova

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova Džezva? resp. co znamená Džezva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Džezva, odpověď na dotaz co je to Džezva?. Víte např. kdo to je Opat? Znáte a víte kdo je Prorektor? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Džezva i v jiných kategoriích (než Nápoje). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.